Hakmar 21 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

13.06.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...
Hakmar 21 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 14 Haziran 2018 insert içerikleri yazılı, görsel ve video anlatım ile sizlerin hem akıllı cep telefonlarınız, hem tablet cihazlarınız hem de bilgisayarlarınız aracılığı ile marketler tarafından düzenlenen aktüel ürün kampanyaları arasında fiyat kıyaslaması yapabilmeniz amacıyla paylaşılacaktır. Genellikle sezonluk, insanların tam ihtiyaçlarının olduğu dönemlerde uygun fiyatlı doğru ürünleri listeleyen bir yapıya sahip olmaları marketlerin kampanya sürelerince çok daha yoğun olmalarına olanak sağlamaktadır. Uygun fiyatlı ürün satışı için düzenlenen fırsat reyonlarının en büyük amacı hedeflenen yoğunlukların sağlanması ve buna bağlı olarak düşük kar oranları ile listelenen ürünlerde sürüm yani ok sayıda satışın oluşturulmasıdır. Bu bağlamda liste içeriklerinin geneli uygun olsa da bazıları çok daha avantajlı fiyatlara satılarak insanların ilgilerinin çekmeleri sağlanmaktadır. Bizlerin aktüel kampanya inceleme yazılarımızda ise dikkat ettiğimiz sizlerin gözlerinden kaçmaması adına bu ürünlerin altlarının çizilerek ihtiyacınız olması durumunda acele edebilmenizdir.

Rakiplerine nazaran çok daha kısıtlı şube sayısı olmasının etkisiyle çok daha düşük alım anlaşmaları yapabilen HAKMAR buna rağmen kendi öz markalarından daha çok marka bilinirliği yüksek ürünleri cazip fiyatlara satarak çok uzak noktalardan dahi bulundukları bölgelere müşteri transferi yapabilmektedir. Bu zor şartlara ve kısıtlı imkânlara rağmen başarılması nedeniyle bizlere göre asıl başarı da budur. Bu noktada genel anlamda Hakmar 14 Haziran 2018 içeriğini incelediğimizde de bahsettiğimiz şekilde başarılı bir içeriğin oluşturulduğundan, özellikle marka takıntısı pek hoşumuza giden bir durum olmasa da bu durumdaki müşterilerin hoşuna gidecek detaylar içermektedir. Yazımızın hemen başında belirttiğimiz gibi ürün performansı ve fiyatlara ele alındığında çok daha cazip olduğu net bir şekilde anlaşılan haftanın ürünü olarak adlandırabileceğimiz HAKMARda bu hafta yer alacak ürünlere baktığımızda babalar gününün yaklaşması ile beraber babalara hediye olarak sunulabilecek ürünlere ağırlık verildiğini görüyoruz. Bunun haricinde Haziran ayı ile birlikte insanların tatil planlarının da arttığı düşünüldüğünde yazlık bölgelerde çok daha farklı fiyatlara satın alabilecekleri ürünleri fırsat reyonundan oldukça ucuz fiyatlara alabilmeleri sağlanmaktadır.

Her ne kadar ürün çeşitliliğine baktığımızda geçtiğimiz haftalara nazaran Hakmar 14 Haziran 2018 kampanyası bizleri tatmin etmemiş olsa da insanların alışkanlıkları ve karşılaştırma yaptığımızda cazip fiyatları nedeniyle bu hafta da hedeflenen müşteri kitlesinin yakalanacağını düşünüyoruz. Bu hafta zayıf kalan aktüel katalog detaylarının 3 yıl boyunca sektörde edindiğimiz tecrübeler sayesinde rahatlıkla önümüzdeki hafta Hakmar Aktüel ürün içeriklerinde telafi edileceğini söyleyebiliriz. Sizler de gelecek haftalardaki kampanyalardan beklentilerinizi, isteklerinizi sosyal medyayı ve dijital kanalları düzenli olarak takip etmeleri nedeniyle yorum bölümü ile bildirerek Hakmar market yetkililerinin dikkatine sunabilirsiniz. Bu sayede özellikle ihtiyacınız olan ve alım için henüz vaktinizin olduğu ürünleri klasik market anlayışı ile müşterilerine hizmet veren markalardan çok daha uyguna temin etme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.