Hakmar 21 Mayıs 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

21.05.2015
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 21 Mayıs aktüel ürün broşüründe bu hafta inanılmaz fırsatlar mevcut. En yakın hakmar marketlerine giderek bu indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Hakmar 21 Mayıs 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 21 Mayıs Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı.Bu katalog’da bir önceki hafta yayınladığımız öne çıkanlar incelemesine göre çok daha detaylı olacak ve sağlam indirimler sizleri bekliyor. Hakmar bilmiş olduğunuz gibi biraz daha BİM , A101 ve ŞOK marketler kadar olmasa da ciddi satış yakalamış bir market zinciridir.Her ne kadar İstanbul’da çok şubesi olmasa da, diğer şehirlere aynı bir mantar gibi yayılmıştır.Zaman zaman yaptıkları sağlam kampanyalar ile dikkatleri üzerlerine çekmetedirler. Biz de aktüel kampanyaları düzenli olarak sizlere aktardığımız için HAKMAR içinde özel bir kategori oluşturmayı uygun gördük.

Bu açıklamayı yapmamızın sebebi sık sık sorulan “ Hakmar market iyi indirimler yok,neden katalogları düzenli olarak yayınlanıyor?” bu sorunun cevabına istinaden bu açıklamayı yapıyoruz.Bu açıklamayı yaptıktan hemen bu hafta yayınladıkları katalog ise gerçekten bu soruya cevap niteliğinde, çünkü katalog gerçekten çok dikkat çekici ürünlerden oluşuyor.

Öne Çıkan Ürünler;

Çay-Kahve Makinesi –Fiyat: 89,90 TL

Artık çay ve kahve yapmak bile günümüz teknolojisinde insanlara zor gelebilmektedir.Durum böyle olunca teknoloji firmaları sürekli kolay ve daha pratik yollar geliştirmiştir.Geçen haftalarda sizlere çay yapma makinesinin indirimi girdiğini belirtmiştik ve onun fiyatı hemen hemen buna yakın bir fiyattı.

Şimdi bazı ziyaretçilerimiz neden peki bu ürün bu kadar ucuz diyeceklerdir?

Cevaplamak gerekir ise bunun sebebi tamamı ile Sinbo markasının yapmış olduğu indirim ile alakalıdır.Çünkü bilmiş olduğunuz gibi sinbo teknoloji markası HAKMAR market ile anlaşmalıdır.Piyasada sattıkları fiyattan çok daha uygun fiyata satmaktadırlar.Ürün çok kullanışlıdır.

Özelliklerinden bazıları şu şekilde sıralanabilir;

Cam Demlik

Otomatik kapanma özelliği ( Bu özellik gerçekten çok iyidir, işlem tamamlandığında otomatik olarak kendini devre dışı bırakır )

400 ML hazne kapasitesi ( Ortalama bir demlik kapasitesine yakındır )

Tencere Kızartma + Saklama Kabı – Fiyat: 12,95 TL

Çay Seti – Fiyat: 9,95 TL

İlkbahar markasının ürettiği çay seti 12 parçadan oluşmaktadır.Piyasada ismi fazla duyulmamış olsa da bardaklar oldukça sağlamdır.Eğer ihtiyacınız var ise almanızı öneriyoruz.

Su Takımı – Fiyat: 5,95 TL

Mevsim markasının ürettiği Su Takımı seti oldukça kalitelidir.Yukarıda tanıtımını yaptığımız çay setindeki bardaklar ile özellik bakımından hemen hemen bir birlerine yakındırlar.Durum böyle olunca bu ürüne de talebin artacağını düşünüyoruz.

Kavanoz Cam Kare – Fiyat: 2 TL

Ürün güzel bir saklama kabı olarak kullanılabilir. BİM kataloglarında açıkladığımız gibi kesinlikle plastik kullanmanızı önermiyoruz.Cam her türlü kavanoz  ve saklama kabı uygundur.

Oyuncak Bebek Gelinlik – Fiyat: 10,95 TL

Çocuklarınızı da düşünen HAKMAR bu öne çıkanlar kampanyasında, kız çocuklarınız için piyasada 50 60 TL satılan, oyuncak bebek giydirmek için kullanılan gelinlik kıyafetini 10,95 TL indirmiştir.

Hakmar 21 Mayıs Aktüel Ürünler Katalogu’ndan aktaracaklarımız şimdilik bu kadarla sınırlıdır.Bir sonraki yazımız 28 Mayıs günü sitemizde yayınlanacaktır.Bu yazımız hakkında her türlü görüş ve önerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.