Hakmar 21 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

12.07.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 21 Temmuz aktüel ürün kataloğunda fırsat ürünleri hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta hakmar mağazalarında birbirinden güzel ürünler sizleri bekliyor.

Hakmar 21 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

HAKMAR kataloglarında yer alan ürünlerin uzun ve titiz bir çalışma sonrasında müşterilerinin beğenisine sunulduğu mağazanın ayın başında ay sonu için dahi ürünler hakkında yapacağı indirimleri, kampanyaları hazırlamasından bellidir. Ay başında ay sonuna kadar yapılacak indirimler firmanın kataloğunda yer aldığı için kişiler ihtiyaçları olan ürünler hakkında gelecek haftalar için kampanya olup olmadığını takip edebilmekte, bu nedenle acil olmayan ürünlerde gelecek haftalar için kampanya gözüküyorsa ürünlerin temini için beklemektedirler.

  HAKMAR 21 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu genel olarak incelendiğinde yeni evlenecek bayanların tüm küçük mutfak eşyalarını kolaylıkla alabilmeleri için hazırlanmış gibi duruyor. Cam ürünleri olarak cam dünyasının ülkemizde tartışılmaz açık ara liderlerinden Paşabahçe ürünlerine yer verilen katalogda aynı firmanın Alanya Su Takımı modeli mağazanın sloganıyla örtüşür nitelikte toptan fiyatına perakende olarak satışa sunulmuştur. Katalogda sürahi ihtiyacı olmayanlar için Paşabahçe markasının su bardağı seti tek olarak yine çok uygun bir şekilde müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Çok fazla markanın ürünü olarak kelepçeli cam kavanoz mağazalarda satılıyor olsa da şüphesiz kelepçeli cam kavanozda da Paşabahçe markasından şaşmamakta fayda vardır. Başka markaların sağlamlığı tartışılır kelepçeli cam kavanozlarına vereceğiniz aynı fiyata Hakmar Mağazalarında Paşabahçe ürünlerini 21 Temmuz itibariyle temin edebilirsiniz.

HAKMAR 21 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu incelendiğinde göze çarpan elektronik ürün olarak Blender Seti inceleyeceğiz. Hakmar mağazacılık katalogda blender set olarak birçok market ve mağaza tarafından aktif bir şekilde satışı gerçekleştirilen Sinbo marka tercih edilmiştir. Şüphesiz Sinbo markası geniş servis ağı, uygun fiyatı ve fiyatına göre yüksek kalitesiyle elektronik ürünlerde dikkat çekmektedir. HAKMAR 21 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu üzerinde yer alan tencere ve tavalar içinde bulunduğumuz yılın moda rengi olan pembe olarak tercih edilmiştir. Ayrıca buradaki tencere ve tavalar yıllardan beri ülkemizde faaliyet gösterip kalitesini fazlasıyla kanıtlayan CEM marka tercih edilmiştir. CEM marka tava ve tencereler özellikle Çin’de üretilen ürünlerle fiyat konusunda rekabet ederken zorlansa da  marka bilinirliğinin avantajını fazlasıyla kullanılmaktadır. Katalogda yer alan oyuncaklar ise hem kalitesiyle hem fiyatıyla da ebeveynlerin ilgisini çekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.