Hakmar 23 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

12.11.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bu hafta Hakmar 23 Kasım 2017 tarihli perşembe günü satışa sunacağı aktüel ürünler kataloğu yine birbirinden cazip ürünlere yer vermeye devam ediyor.

Hakmar 23 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar Marketler tarafından haftalık olarak güncellenen 23 Kasım Perşembe aktüel ürünler listesi kısa süre öncesinde dijital ortamda sınırlı sayıda kaynakta paylaşıldı. İndirimde olan ürün kategorilerine baktığımızda genellikle oto aksesuarlarına ve kış aylarında sık ihtiyaç duyulabilecek giyim kategorisine fazlasıyla yer ayrılmış durumdadır. Hakmar’da bu hafta listelenecek ürünler arasında;

Haftanın Ürünü : Ahşap Ayakkabılık 99,90 TL

Yıllar öncesinde ayakkabıların kapı önlerinde servis ediliyor olması günümüzde artık pek tercih edilmiyor. Genellikle plastik ürünlerden tercih edilen ayakkabılığın ahşap olanını Hakmar 23 Kasım Aktüel Ürünleri içeriğinde stoklarda uygun fiyatlara görmek tercih nedenlerinizden birisi olabilir. 3 kapaklı imalatı gerçekleştirilen ahşap ayakkabılık 107 x 72 x 25 cm ebatlarına sahiptir. Ahşap Ayakkabılık Hakmar stoklarında Moon Life Markasıyla yer alacaktır.

Paşabahçe Daimond Kahve Yanı Bardak 6’lı 17,90 TL

Geçmişte sadece kahvem köpüklü olsun diye uğraş veren kadınlar günümüzde kahvenin sunumuna dahi önem veriyor oldular. Kahvenin fincanı, kahve yanı bardakları ve kahvenin yanında ikram edilecek olan çikolata, lokum dahi önemseniyor artık. Hal böyle olunca cam imalatçı firmaları tarafından farklı kahve yanı bardakları ortaya çıkarılıyor. İşte bu noktada Hakmar’da bu hafta stoklarda olan ürün farklı tasarımı ve uygun fiyatıyla tercih edilebilir.

Oto Teyp 59,90 TL

Her ne kadar son model araçlar fabrika çıkışlarında teypli olarak satışa sunuluyor olsa da biraz daha eski araç sahipleri için oto teyp almak gereksinim olabiliyor. Kawai Oto Teyp 59,90 TL fiyatıyla elektronik frekans ayarı, LED Ekran ve sabit ön paneliyle dikkatleri Hakmar Aktüel Ürün İçeriğinde üzerine çekiyor.

Moil Antifiriz 3 Litre 19,95 TL

Moil markası ülkemizde yıllardır başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Dijital ortamda ufak bir araştırma yaptığınızda dahi marka hakkında birçok olumlu yoruma rastlayabilirsiniz. Bu markaya ait kış aylarında araçlarınız için hayati önemi olan antifirizi aklınızda hiç soru işareti olmadan Hakmar 23 Kasım Perşembe fırsatlarında uygun fiyatıyla tercih edebilirsiniz.

Trafik Set 39,90 TL

Araçlarınızda olumsuz durumlarda ihtiyacınız olabilecek ürünlerin yer aldığı trafik set birçok noktada hayat kurtarıcı olabilmektedir. Olmadığınızda aracınızı aracın sınıfına göre değişen yıllık veya iki yıllık gerçekleştirilen muayeneden dahi geçiremeyeceğiniz Trafik Set 39,90 TL fiyatıyla HAKMAR 23 Kasım 2017 indirimlerinde yer almaktadır.

Autokit Kışlık Bakım Seti 12,90 TL

Kış aylarında araçların bakımı yaz aylarına göre daha önem arz etmektedir. Yaz aylarında sıkıntısız çalışabilen araçlar soğuk günlerde çalışırken dahi zorlanabilmektedir. Kış aylarında aracınıza ihtiyacınız olduğunda yolda kalmamak adına gerek servis aracılığıyla gerek kendiniz gerekli bakımları sağlamalısınız. Kendinizin araçla ilgili sürüş deneyimi haricinde herhangi bir tecrübesi olmasa da uygulayabileceğiniz Autokit Kışlık Bakım Seti 12,90 TL fiyatıyla emsallerine göre çok uygun fiyatlarla Hakmar Market 23 Kasım içeriğinde satışta olacaktır.

Hakmar 23 Kasım 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.