Hakmar 25 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

21.08.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 25 Ağustos aktüel ürünler broşürü sitemize en hızlı bir şekilde eklenmiş bulunmaktadır. Birbirinden güzel ürünler ve uygun fiyatlar hakmar marketlerinde sizleri bekliyor.

Hakmar 25 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Önümüzdeki günlerde okulların açılacak olması nedeniyle A101, BİM ve HAKMAR indirimli ürünler listesinde okul sezonu hazırlıkları için veliler tarafından tercih edilecek ürünlere yer vermektedir. İndirimli ürünler hazırlamaktaki amaç hem insanların maddi anlamda rahatlamalarını sağlamak hem de mağazaya giren müşteri sayısını arttırmak olduğu için insanların ihtiyacı olan ürünleri sezonunda aktüel ürünler kataloğuna yerleştirmek son derece önemlidir.

HAKMAR 25 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu incelendiğinde okul çantası, beslenme kabı, kalemlik ve oyun hamuru gibi okullarda çocuklarımızın ihtiyacı olan ürünler gözümüze çarpıyor. HAKMAR birçok markette ve mağazada temin edemeyeceğimiz fiyatlardaki kaliteli ürünleri 25 Ağustos 2016 tarihinde şubelerinde sınırlı sayıda satışa çıkaracağı için özellikle çocukların görsel anlamda hoşuna gidecek, ilgisini çekecek ürünleri temin edebilmek için erkenden HAKMAR marketlerine gitmekte fayda vardır.

Okul çantasında kendisini kanıtlayan Hakan Yaygan markasıyla anlaşma yaparak HAKMAR marketlerde Hakan Yaygan Kolej Çanta 49,50 TL’den satışa sunulmuştur. Bu fiyat ekonomik açıdan bazı aileler için yüksek gelecek olsa da ürünün kalitesi uzun yıllar kullanılmasını sağlayacağından bu fiyat gerçekten ederinin çok altındadır. Yine Yaygan markasıyla satışa sunulan Yaygan Lisanslı Beslenme Çantası 19,95 TL’den HAKMAR şubelerinde satılmaktadır. Çocuklar için okullarda vazgeçilmez ürünler arasında yer alan matara 3,95 TL’den çift gözlü kalemlik 3,95 TL’den çocukların odasında kendilerini daha rahat çalışmaya odaklamaları açısından faydalı olacak sandalyeli çalışma masası 34,95 TL’den 25 Ağustos 2016 HAKMAR indirimli ürünler listesinde satışa sunulacaktır.

Tatil sezonunun henüz bitmemiş olması nedeniyle insanların valiz ve çanta ihtiyaçları hala devam etmektedir. Bunu değerlendirmek amacıyla HAKMAR şubelerinde sınırlı sayıda küçük boy, orta boy ve büyük valiz Escape markasıyla satışa sunulmuştur. Escape küçük boy valiz 54,50 TL’den Escape orta boy valiz 74,50 TL’den, Escape büyük boy valiz ise 84,50 TL’den satışa sunulmuştur. Yine Escape markasının ürünlerinden olan Escape küçük çanta 22,95 TL’den, Escape Orta Çanta 24,95 TL’den Escape Büyük Çanta ise 26,95 TL’den satışa sunulmuştur. Çocukların vazgeçilmez eğlence araçları arasında olan boyama kitapları ise Karaca Boyama Kitabı olarak 2,95 TL’den HAKMAR şubelerinde sınırlı sayıda satılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.