Hakmar 26 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

17.10.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Merakla beklenen Hakmar 26 Ekim 2017 tarihli perşembe gününe ait fırsat kataloğu detaylı incelememiz sitemize eklenmiştir. Bu hafta hakmar market raflarında kaçırılmayacak ürünler sizleri bekliyor.

Hakmar 26 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Ucuz market sektöründe haftalık olarak gerçekleştirilen indirim kampanyalarında Hakmar marketler 26 Ekim Perşembe tarihi için kısa süre önce listesini duyurdu. Rakiplerine kıyasla çok dar bir alana hizmet veriyor olmasına rağmen yıllardır başarılı bir şekilde hizmet veren ve bulunduğu bölgelerde sık tercih edilen marka özellikle ulusal anlamda tanınan markaları ekonomik satmasıyla yoğun bir talep görmektedir. İlk açıldığı günden itibaren şubeleşmeye ve müşteri memnuniyetine önem veren marka mutlu müşteri prensibiyle hareket ettiği için insanlar yakın çevrelerine tavsiye etmektedir. Ünlü markaların piyasaya nazaran çok daha ekonomik fiyatlarla satıldığı bir simge haline gelen marka günümüzde öz markalarıyla da ön plana çıkmaya başlamıştır. Haftada bir kez düzenledikleri aktüel ürün katalogları insanların dönemsel ihtiyaçlarının takip edilerek, yoğunluk yaşatacağı düşünülen ürünlerden oluşturulmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veren marka bünyesinde haftalık olarak listelemediği ürünlerde dahi ekonomik fiyatlar sunabilmektedir. Editörlerimiz tarafından sürekli olarak piyasa araştırması yapıldığı için fiyat avantajlarının aile ekonomisinde ciddi anlamda fark oluşturacak düzeyde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Piyasada hizmet vermekte olan diğer markalara benzer bir sloganla Toptan Fiyatına Perakende ve Kaliteli Ürün Uygun Fiyat düsturuyla hizmet veren marka 26 Ekim Hakmar kampanyalı günler başladığında şubelerinde muhtemelen sizlerin düşündüğünden çok daha kalabalığa hizmet verecektir. Her ne kadar geçtiğimiz haftalarda düzenlenen indirim içerikleriyle kıyaslandığında kategori anlamında bize zayıf gelse de alışkanlıkların, içeriğinde yer alan ürünlerin kalitesi ve fiyat avantajıyla elde edeceği haklı başarıyı şimdiden kutluyoruz.

Hakmar 26 Ekim Perşembe aktüel fırsat detaylarında yer alan ürünlerin tüm detayları sizlerin sınırlı stoklarla gerçekleştirilecek kampanyalarda ürünleri tükenmeden alabilmeniz için editörlerimiz tarafından ele alınacaktır. Her ne kadar şube ağı bakımından rakiplerine kıyasla zayıf olsa da sağladıkları fiyat avantajı nedeniyle şubeye ulaşmak için biraz masraf yapmanın dahi karlı olacağı ürünleri incelemeye başladığımızda; Cem Karnıyarık Tencere 24 cm 24,95 TL, Elektrikli Isıtıcı Fan 39,95 TL, Paşabahçe Faralya Çay Seti 12 Parça 24,90 TL, Rooc Desenli Bıçak 4,95 TL, Merinos Bebe Battaniye 29,50 TL, Bay Trekking Ayakkabı 27,95 TL, Bay Kaşe Ceket 89,50 TL, Kız Çocuk Yelek 7,50 TL, Oyuncak Kamyonlar 3,95 TL, Sesli Kitap 13,95 TL, Papilla Granit Tava 26 cm 19,95 TL, Bakır Sahan 18 cm 14,95 TL, Ahşap Çok Amaçlı Sepet 59,90 TL, Cam Yağlık Sirkelik 6,95 TL, Merinos Çift Kişilik Battaniye 59,95 TL, Bay Spor Yelek 29,95 TL, Bay Bisiklet Yaka Kazak 19,95 TL, Kız Çocuk Tayt 7,50 TL, Oyuncak Beşikli Bebek 10,95 TL ve Eğitici Kitap + Boyama 3,95 TL gibi çocuklarınızı çok uygun fiyatlarla sevindireceğiniz fiyat politikasıyla kasalarda indirimde olacaktır.

Haftanın öne çıkan ürünü: Elektrikli Isıtıcı Fan Elektrikli Isıtıcı Fan Özellikleri : 3 ayrı güçte kullanım, Duvara montaj özelliği, Fanlı, Termostatlı, Emniyetli, Termik kesicili, 2000 Watt Güç ve yaygın servis ağıyla 24 ay garanti gibi detaylardan bahsedebiliriz. Açıklama: Havaların bir ısınıp bir soğuduğu günlerde anlık değişimler nedeniyle tüm evi veya tüm iş yerini ısıtmaya çalışmak hem zaman açısından hem de ekonomi açısından avantajlı bir uygulama değildir. Bu nedenle kısa sürede çözüm sağlayacak ürünlerin tercih edilmesi faturalarınız için de avantajlı olacaktır. Fişe taktıktan sonra çalıştırdığınızda saniyeler içerisinde bulunduğunuz ortamı ısıtmaya yarayacak olan Elektrikli Isıtıcı Fan farklı renk seçenekleriyle dekorasyonunuza da uyum sağlayarak sizler için avantajlı bir çözüm olacaktır. Evin, iş yerinin uzun süreli ısıtılmasının gerektiği durumlarda geçecek sürede özellikle küçük çocuklu ailelerin anlık ısınma problemlerini çözmek açısından da son derece avantajlı, faydalı bir üründür. 39,95 TL Satış Fiyatıyla Hakmar kasalarında indirimli olarak satışta olacak Elektrikli Isıtıcı Fan her evde mutlaka bulunması gereken ürünler arasında yer almaktadır.

Hakmar Market yetkilileri tarafından hazırlanan aktüel katalogu içeriğinde yer alan tüm ürünler hakkında ve haftanın öne çıkan ürünü olarak ele aldığımız ürünü vurguladıktan sonra sizler de 26 Ekim 2017 Hakmar fırsatlarının cidden sizler için ekonomik avantaj sunduğunu anlamış oldunuz. Perşembe günü başlayacak olan kampanyada özellikle haftanın ürünü Elektrikli Isıtıcı Fan’ın stoklarda kısa sürede tükenebileceğini henüz indirimler başlamadan rahatlıkla söyleyebiliriz. Editörlerimiz tarafından uzun araştırmalar sonucunda derlenen indirim listelerini henüz ilgili markaların şubelerinde dahi duyurulmadan erkenden haber alabilmek için sayfamızı takip etmeye devam edebilirsiniz.

Hakmar 26 Ekim 2017 Kataloğu

Ürünleri Videolu Olarak İzleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.