Hakmar 28 Mayıs 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

28.05.2015
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 28 Mayıs cuma günü yayınlanan aktüel ürün broşüründe indirimler ve inanılmaz ürünler her bütçeye uygun olarak sizleri bekliyor.

Hakmar 28 Mayıs 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 28 Mayıs Cuma Aktüel Ürünler Katalogu yayınlandı.Gene çok ilgi çekici güzel indirimler yapılmış gerçekten.Hemen öne çıkan ürünler hakkında incelememizi sizlere iletelim.

Öne Çıkan Ürünler;

Şalvar Bayan – Fiyat: 14,95 TL

2 farklı renk seçeneğiyle bu güzel ürüne gerçekten çok uygun bir fiyat olan 15 TL gibi bir rakama sahip olabilirsiniz.Belki sizler Şalvar ne olduğunu bilmeyebilirsiniz kısa olarak önce onu açıklayalım.Şalvar kültürel bir kıyafettir ve birçok yörede bayanlar tarafından tercih edilmektedir.Hatta bazı yörelerdeki oyunlarda erkeklerde bu kıyafeti giymektedir.

Ürün olarak normal de köy de hazır olarak satılmaz ve bir kişi tarafından dikilir.Fiyatı da 50 TL başlayan bir üründür.Ürün fabrikasyon olduğu için bu kadar uygun fiyata satılmaktadır.Kalitesi tartışılsa da gerçekten memleketinize giderken götürmeniz gereken bir üründür.

Çocuk İkili Takım – Fiyat: 10,00 TL

Farklı renklerde birçok çeşidi mevcuttur.

Kilim Pamuklu – Fiyat: 29,95 TL

80×200 cm uzunluğundaki ve pamuklu bu kilim gerçekten boş bir köşeniz var ise uygundur.Ürünün tek negatif yanı pamuklanma yapmasıdır.

Yemek Takımı – Fiyat : 59,90 TL

Yemek takımı olarak gerçekten bu fiyata ürün bulmanız çok zor gerçekten.Neden diyecek olursanız, normal de bu ürün 150 200 TL başlayan fiyatlarla piyasada bulunur iken.

Ürünün markası bilinmedik bir marka olduğu için bu fiyata satışa sunulmuştur.Fakat kalitesinin tartışılacak bir tarafı olduğunu düşünmüyorum.Çünkü ürün gerçekten birinci sınıf bir üründür.

Eğer ihtiyacınız var ise mutlaka almanızı önerdiğimiz bir yemek setidir.24 parçadan oluşan ürün, markası  Naturacerem olarak adlandırılmaktadır.

Minder Dekoratif – Fiyat: 8,95 TL

Güzel ve kullanışlı bir minderdir.Eğer koltuklarınızın rengiyle uyumlu ise almanızı öneriyoruz.Çünkü tek renk mevcut olduğu için tek sıkıntısı bu olacaktır.

Su Bardak  Desenli – Fiyat: 6,95 TL

6lı su bardağı setidir.Bu ürün sağlam desenleri ile dikkat çekmektedir.Bilmiş olduğunuz gibi birçok kişi su bardaklarını sık değiştirmiyor ve bir süre sonra koku yapmaktadır.Hal böyle olunca içen insanlar hem tiksinmekte hem de sağlık açısından zararlar doğurmaktadır.Siz de evinizde uzun zamandır aynı su bardaklarını kullanıyorsanız, sizin de değiştirmenizi ve bu ürünü almanızı öneriyoruz.Ürün sizi uzun yıllar götüreceğini düşünmüyoruz belki ama sağlık açısından sık değişikliğin iyi olduğunu düşünüyoruz.

Ürünün tek özelliği kolay kolay çizilme yapmamasıdır.

Salıncak – Fiyat: 36,95 TL

Mükemmel tasarımı ile ve tamamı ile güvenilir olarak tasarlanmıştır.Bu ürünü çocuklarınızın çok beğeneceğini düşünüyoruz.Sebebine gelecek olursak her çocuk anne ve babalarına parka gitmek için baskı yaparlar, bazen bu baskılar sonuç verse de bazen de sonuçsuz kalmaktadır.Artık hem sizi yormayacak hem de çocuklarınız evin için de güvenilir bir şekilde park tadında sallanabilecekler.

Duvara montaj yaparak salıncağın kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Hakmar 28 Mayıs Cuma Aktüel Ürünler Katalogu öne çıkan başlıklar bu şekildedir.Bir sonraki katalogda görüşmek üzere, bu katalog hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorum olarak iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.