Hakmar 28 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

19.07.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 28 Temmuz aktüel ürünler kataloğunda bu hafta her bütçeye uygun fiyatlar ile muazzam ürünler sizleri bekliyor.

Hakmar 28 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar mağazaları gıda sektöründe yer alan marketler gibi her hafta farklı ürünleri uygun fiyatlı sattığı bir listeyle müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Hakmar genel anlamda “toptan fiyatına perakende” sözünü kendisine düstur edinmiş ve bunu sadece cümle olarak değil de fiyat ve ürün kalitesi anlamında hakkını vererek hayata geçirmektedir. Hakmar aktüel ürünler listesine baktığımızda ilk olarak dikkatimizi farklı renklerinden dolayı klozet takımları çekiyor. Klozet takımları genellikle sade ve koyu renklerden tercih edilse de Hakmar’da satılan klozet takımlarının renklerinin cıvıl cıvıl olması dikkatleri üzerine çekiyor. 19,95 TL gibi çok uygun bir fiyata 1 hafta boyunca satışta olacak klozet takımları renklerinin haricinden ellendiğinde dahi kalitesini bariz bir şekilde ortaya koymaktadır.

Hakmar 28 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu içerisinde yer alan indirimli ürünler ile devam ettiğimizde genellikle ev tekstili üzerine ürünlerin yer aldığını görmekteyiz. Pike takımlarının, çarşafların, Fransız masa örtülerinin yer aldığı listede mağazalar için ürünlere ait farklı renklerde stoklar oluşturulmuştur. Ürünlerin gerçekten maliyetinin biraz üstüne satıldığı düşünüldüğünde yüksek talep göreceği bilinmeli ve herkes tarafından tercih edilmesi muhtemel görsel güzellikte ürünlerin tükenmeden alınabilmesi için erken saatlerde Hakmar Marketlerine gidilmelidir. Seyahatlerin vazgeçilmezi ve büyük ihtiyacı olan seyahat çantalarında da farklı renklerde tek tip bayan seyahat çantası Hakmar mağazalarında indirimli ürünler arasında yer almaktadır.

Hakmar Mağazalarında aktüel ürünler listesinde genellikle dayanıklı ev aletleri, züccaciye ürünleri yer alırken duş jeli, nar ekşisi ve acı biber sosu gibi gıda ve temizlik ürünlerine de çok kapsamlı çeşitlilikte olmasa da yer verilmektedir. Onun haricinde özellikle çocuklarıyla gelen bayanları hedef alan çocukların fazlasıyla ilgisini çekebilecek tarzda oyuncaklar da indirim listesinde yerini almakta ve sınırlı stoklarla da olsa Hakmar marketlerinde müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

İndirim kataloğu incelendiğinde geçtiğimiz haftalarda birçok market ve mağazada sırasıyla indirime giren bir ürünle daha karşılaşıyoruz. Bu ürün bayanların tercih ettiği, genellikle takım halinde banyolarda ve tuvaletlerde kullanılan ikili banyo seti olarak adlandırılan metal çöp kovası ve metal tuvalet fırçasıdır. Takım fiyatı 16,90 TL olarak belirlenen setin fiyatı piyasa şartlarına göre gerçekten çok uygundur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.