Hakmar 30 Nisan 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

30.04.2015
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 30 Nisan Cuma günü yayınlanan aktüel ürün kataloğunda indirimler ve ürünler hakmar marketlerinde sizleri bekliyor.

Hakmar 30 Nisan 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 30 Nisan Cuma Aktüel Ürünler Katalogu yayınlandı. Hakmar bilmiş olduğunuz gibi Türkiye’de yavaş yavaş tüm şehirlerde yaygın bir hal kazanmaya başladı. Durum böyle olunca da yaptıkları kampanyalar bir hayli dikkat çekici oluyor.

Şimdi sizlere hakmar 30 Nisan Cuma kataloğunda bulunan ve öne çıkan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Taşıma ve Ana Kucağı;

Ürünümüz tamamı ile sizlerin rahatlığı ve kolaylıkla bebeklerinizi taşımanız için üretildi.Ürün öne çıkanlar katalogunda ilk sırada yer almaktadır.Ürün gerçekten oldukça kaliteli olmasının yanı sıra dikkat çeken bir başka özelliği ise çeşitli renklere ve desenlere sahip bir ürün olmasıdır.Durum böyle olunca ilginin çok olacağını bilen HAKMAR ekibi , bu üründen bir hayli fazla getirmiştir.Ürün için firmayla yapılan özel anlaşma sebebi ile ürün diğer yerlere oranla %50 daha uygun bir fiyata sizlere sunulmaktadır.

Bu ürünün amacı nedir?

Bu ürün bebek arabası olmayan veya bebek arabasının kullanılamayacağı alanlarda bile sizlere kolaylık sağlayıp vücudunuza bu ürünü sabitleyip, bebeğinizi kucağınızda kolay bir şekilde taşımanıza olanak sağlamaktadır.

Bu ürünü neden almalıyım?

Ürünü almak için yukarıdaki sebepler size yeterli gelmiyor ise ya gerçekten bu ürüne ihtiyacınız yoktur, başka bir neden ise şu olabilir desenini beğenmeye bilirsiniz.Çünkü diğer türlü nedenlerden dolayı bu ürünü almamanız demek hem bu ürünün piyasa fiyatının altında olması hem de birçok deseninin bulunduğu için yanlış olacağını düşünüyoruz.

Sandalye Minderi;

Bildiğiniz gibi bu ürünü çeşitli yerlerden alabilirsiniz.Bu katalog’da bu ürünün öne çıkanlar listesinde ne işi var diyenlerinizi duyar gibiyiz.Hemen sebebini sizlere aktaralım, normal de bu ürün başka bir yerden almaya kalksanız hem bu kadar çok desen ve renge ulaşamazsınız.Hem de bu kadar uygun fiyata almanız mümkün olmuyor.Eğer sandalyelerinizin daha şık bir görüntüye kavuşması veya oturduğunuzda rahatsız olmak istemiyorsanız bu ürünü almanızı sizlere öneriyoruz.

Resim Çerçevesi;

HAKMAR Cuma günü ürünler katalogu için bu resim çerçevesi kampanyası gerçekten güzel olmuş.Herkes hatıralarını saklamak ve onları yeri geldiğinde evinde sergilemek istemektedir.Durum böyle olunca HAKMAR ekibi sizi düşünüp fotoğraflarınızı sergileyebileceğiniz bir resim çerçevesi tasarlamıştır.

Bu ürünü neden almalıyım?

Eğer sizin de evinizde ufak bir köşeniz var ve sergilemek istediğiniz resimler var ise, bu ürünü alıp resimlerinizi bu alanda güzel bir şekilde sergileme fırsatı yakalayabilirsiniz.Ürünün uygun fiyatlı olması ve çoklu alımlarda ekstra indirimler kazanabileceğinizi bilmenizi isteriz.

İnce Kalemlik;

Okul dönemi yaklaşırken siz de bu kalem kutuyu çocuklarınız için alabilirsiniz.Kırtasiyelerdeki fiyatlar biraz uçuk oluyor fakat bu katalog’da  her şey ucuza benziyor.

Islak Havlu;

Havlunuzu değiştirmeyi düşünüyorsanız şimdi tam zamanı.Çünkü HAKMAR kırmızı,mavi,beyaz ve daha birçok renkte havlu satışına başlıyor.Ürünler hem birinci sınıf kalite hem de uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Hakmar 30 Nisan Cuma Aktüel Ürünler Katalogu öne çıkanlar incelememizi tamamlamış bulunuyoruz.Sormak istediğiniz her türlü soruyu yorum yaparak bizlere aktarabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.