Hakmar 4 Haziran 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

04.06.2015
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 4 Haziran broşürlerinde inanılmaz indirimler ve ürünler sizleri beklemektedir. Bu hafta hakmar marketlerinde hangi ürünler olduğunu bu sayfamızdan görebilirsiniz.

Hakmar 4 Haziran 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 4 Haziran Aktüel Ürünler Katalogu Yayınlandı.Bu katalog belki de şuana kadar sizlerle paylaştığımız en iyi kataloglardan biri diyebiliriz.Nedenine gelecek olursak gerçekten çok sağlam indirimler ve tercih edilmesi yüksek ürünler mevcut.Hemen sizler için incelememizin detaylarını aktaralım.

Öne Çıkan Ürünler;

Emision Tablet – Fiyat: 129,90 TL

Tablet almayı düşünüyorsanız ve bütçeniz az ise gerçekten bu tabletin tam sizlik olduğunu düşünüyoruz.Nedenine gelecek olursak ürün hem çok uygun fiyata sahip olacaksınız hem de tablet özellikleri bakımından sizin işinizi göreceğini düşünüyoruz.

Bazı tabletler gibi hemen bozulma yapmayacağını düşündüğümüz bu tableti almanızı öneririz.Ürün firma garantisi 1 yıldır.Her hangi bir sorun olduğu anda eğer bu sorun kullanıcının hatasından kaynaklanmıyorsa taraflarından ücretsiz olarak yapılmaktadır.Bazen şöyle şikayetler geliyor “ürün düştü ekranı kırıldı fakat yapmıyorlar ne yapmalıyım?”

Maalesef bu tarz durumlarda kesinlikle ücretsiz olarak hizmet sağlamıyorlar ve hemen hemen bir ekranın kırılma maliyeti tabletin fiyatına denk gelebilmektedir.Durum böyle olunca müşteriler hem tableti suçlayıp hem de gidip daha pahalı tabletlere yönelmektedir haklı olarak.Eğer bütçeniz var ise kesinlikle almanızı önermiyoruz çünkü 300 400 TL vererek çok daha kaliteli en azından adam gibi bir tablet almanız daha sağlıklı olacaktır.

KAWAİ Tablet – Fiyat: 399,99 TL

Yukarıda bahsettiğimiz tablet belki de bütçesi olanlar için bu diyebiliriz.Çünkü yukarıda bahsi geçen tablet çok kısa süre içinde tükeneceğini düşünüyoruz.O yüzden bütçesi olanlar veya daha kaliteli bir tablet almayı düşünenler için HAKMAR bu tablette kampanyaya gitmiştir.Ürün her ne kadar Çin yapımı da olsa Emision tablete göre oldukça kalitelidir.Özellikleri,hızı,işlemcisi,görüntü kalitesi,ekran boyutu bunlar sadece şuan için aklımıza gelenlerden bir kısmı diyebiliriz.

Ürün firma garantisinin 2 yıl olması da gerçekten bizi şaşırttı.Genellikle tabletler 1 yıl garanti sunmaktadır.Yukarıda bahsettiğimiz kullanıcı hatalarından oluşabilecek her türlü sorun bu tablet içinde geçerlidir.O yüzden ürünü alır iken ben buna fazla para verdim , şartları sağlamak zorunda gibi düşünmemeniz gerekmektedir.

USB Bellek – Fiyat: 16,95 TL Marka: SanDisc

Belki de bir çoğumuzun evinde bu USB markası mevcuttur.16 gb olarak satılan ürün oldukça kaliteli ve uygun olduğunu düşünüyoruz.Hız olarak ise yazdırma hızı çok yüksektir fakat okuma hızının aynı derecede hızlı olduğu söylenemez.Ürün içine kopyalama yaparken tam istediğiniz şekilde hızlı bir şekilde işlemi tamamlayabiliyorsunuz.Fakat sorun bilgisayara taktığınızda USB görme olunca maalesef vaktinizden epey alabiliyor diyebiliriz.

Kulaklık Mikrofonu – Fiyat: 6,95 TL

Oyuncak Piyano – Fiyat: 12,95 TL

Piyano tuşları meyvelerden oluşmuştur ve oldukça güzeldir.Eğer siz de çocuğunuzun müziğe ilgili olmasını istiyorsanız ona bu şekilde oyuncaklar alarak hafızasına müzik sevgisini kazımasını sağlayabilirsiniz.Bu şekilde çocuğunuz hem müzik yeteneğini geliştirirken bir yandan da eğlenecektir.

Hakmar 4 Haziran Aktüel Ürünler Katalogu öne çıkan ürün incelememiz bu kadar fakat alttaki katalog resimlerinden de anlayacağınız gibi , katalog’da daha birçok indirim mevcuttur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.