HAKMAR 4 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

25.04.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

HAKMAR 4 Mayıs 2017 tarihli aktüel ürünler kataloğu birbirinden güzel fırsat ürünlerine yer vermeye devam ediyor. Bu hafta hakmar marketlerinde yer alacak ürünleri detaylı inceledik.

HAKMAR 4 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Rakiplerine kıyasla yıllardır ülke genelinde hizmet vermekte olan ve insanlar tarafından tanınan marka ürünlerine yer veren HAKMAR Toptan Fiyatına Perakende gibi basit bir sloganla yıllardır benimsediği sloganın hakkını vererek hizmet vermektedir. Özellikle Perşembe günleri sayfamız aracılığıyla tanıtımlarını yapmış olduğumuz HAKMAR Market insert detaylarını takip ederek eviniz ve iş yeriniz için en kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlarla temin edebilme şansı yakalayabilirsiniz. Gıda ürünlerinden hediyelik ürünlere, temel ihtiyaç malzemelerinden temizlik ürünlerine kadar birçok kategoride gerçekleştirilen indirimlerde mutlaka ihtiyacınız olan ürünlere denk geleceksiniz. Piyasada indirim denildiğinde akla gelen ilk markaların tümünün fırsat kategorisinde yer alan ürünlerini haftalık olarak güncel bir şekilde takip ettiğimizden kimin insanlar için gerçekten fırsat oluşturduğunu kimin sözde indirim yaptığını rahatlıkla ayırt edebildiğimiz için HAKMAR şubelerinde bazen toptan fiyatına dahi alamayacağınız fiyatlara ürün temin edebileceğinizi bu nedenle Perşembe günleri özellikle sayfamızda yer alan katalog detaylarını incelemenizi tavsiye etmekteyiz. Diğer indirim mağazalarına kıyasla haftada iki kez değil de haftada bir kez yayınlanan HAKMAR kataloğu insanların ihtiyaç duyabileceği, talep gösterebileceği her kategoriden ürüne bünyesinde yer vermektedir. Marketlerin fiziki durumları göz önüne alındığından dolayı ve insanların ilgilerini sıcak tutabilmek adına sınırlı sürelerde gerçekleştirilen kampanyalar genellikle insanların sezonluk ihtiyaçlarına göre şekillendirilmektedir. Normalde sezonunda standart marketlerden sırf insanların taleplerinin yükselmesi nedeniyle pahalıya satın alınabilecek ürünler HAKMAR mağazalarında sürümden kazanmak düsturu benimsendiği için sezon dışına göre dahi çok daha uygun fiyatlara satın alınabilmektedir. Kurumsal bir yapıda hizmet veriyor olmaları ise iade ve değişim süreçlerinde müşteri lehine sonuçlar alınmasına olanak tanımaktadır. Tüm bu olumlu özelliklerinin yanında ürün çeşitleri ile de fazlasıyla dikkat çeken HAKMAR 4 Mayıs 2017 indirimlerinden yazımızın devamında bahsetmek istiyoruz.

Gerek ulusal anlamda ün yapmış markalarda yapılan büyük indirimlerle gerek birçok kategoriden ürün bulundurması nedeniyle şubelerde büyük yoğunluk yaşanmasına neden olacak HAKMAR 4 Mayıs 2017 detaylarını incelemeye başladığımızda Fantom 4 Çeker Yatık Süpürge 139,90 TL’den, Vivaldi 8 Parça Tencere Set 119,90 TL’den, Papilla Kek Kalıbı Çeşitleri 9,90 TL’den, Plastik Ürünler 1,95 TL’den, 26 Jant Bisiklet 229 TL’den, Bruno Tamir Ürün Çeşitleri 4,95 TL’den ve Bay Spor Ayakkabı 24,95 TL’den indirimli olarak müşterilerin beğenisine sunulacaktır. Onlarca üründe yapmış oldukları indirim nedeniyle insanların yüzünün gülmesine neden olan HAKMAR Aktüel ürün fırsatları kategorisindeki ürünleri incelemeye devam ettiğimizde Bayan Eşarp Çeşitleri 10 TL’den, Fransız Dantelli 18 Parça Yemekteyiz Set 49,95 TL’den, Kız Çocuk Bady 6,95 TL’den, Saçaklı El Yüz Havlu 5,95 TL’den, Fonex Saç Spreyi 5,95 TL’den, Eyeliner Şablon Göz Makyaj 3,95 TL’den ve Fumo Kozmetik Ürünleri 3,95 TL’den indirimde olacaktır.

Evlerin ve iş yerlerinin ihtiyaçlarının bir hayli arttığı şu günlerde ilaç gibi yetişen ve önümüzdeki günlerde tüm şubelerde geçerli olacak olan HAKMAR 4 Mayıs 2017 içeriğinde Fumo Banyo Süngeri 3,95 TL’den, Saç Fırçası 4,95 TL’den, Syoss Şampuan 700ml 8,95 TL’den, Freshwhite Ağız Bakım Seti 230g 4,95 TL’den, Defne Zeytinyağlı Sabun 950g 7,45 TL’den ve Air Gold Kapı Stoperi 2,95 TL’den satışta olacaktır. HAKMAR’da bu hafta indirim listesinde son olarak Rinso Toz Deterjan 7 Kg 19,95 TL’den, Sinbo Çelik Cezve 39,90 TL’den, Thermoad İkiz Granit Tava 69,90 TL’den, Rooc Pasta Servis Seti 14,90 TL’den, Rooc Bıçak Çeşitleri 3 TL’den, Futbol Topu 7,95 TL’den ve Bisiklet Güvenlik Kilidi 8,95 TL’den stoklarla sınırlı satışta olacaktır.

HAKMAR 4 Mayıs 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.