Hakmar 6 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

03.10.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 6 Ekim aktüel ürünler kataloğunda bu hafta hangi ürünler ne kadar fiyata satılıyor beraber inceleyelim.

Hakmar 6 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şubeleşme açısından rakamsal verilere bakıldığında A101, BİM ve ŞOK gibi marketler zincirinin gerisinde kalan HAKMAR marketler yapmış olduğu haftalık kampanyalarla birçok üründe neredeyse bahsi geçen markaların önüne geçen indirimlerle müşterilerine satış yapmayı hedeflemekte ve büyük ölçüde başarmaktadır. Büyük ölçekli, küçük ölçekli fark etmeksizin tüm işletmeler tarafından kullanılan “Toptan Fiyatına Perakende” sloganıyla hareket eden HAKMAR bu sloganı gerçekten hakkıyla kullanmakta ve müşterilerine özellikle sezon ürünlerinde çok cazip avantajlar sunmaktadır.

6 Ekim 2016 tarihinde geçerli olacak olan 6 Ekim 2016 HAKMAR Aktüel Ürünler Kataloğu geçtiğimiz günlerde market şubelerinde panolara asılmış ve yakın zamanda insertler evlere dağıtılmaya başlanacaktır. Bu tarihte geçerli olacak olan indirimli ürünler listesini bu yazımızda inceleyerek daha erken tarihlerde haberiniz olmasını sağlayacağız. Bu sayede sınırlı sayıda stoklarla HAKMAR şubelerinde yer alacak olan indirimli aktüel ürünler kataloğunda yer alan ürünleri acele ettiğiniz takdirde tükenmeden alma ihtimaliniz yükselecektir.

6 Ekim 2016 HAKMAR Kampanyalı Ürünler Kataloğu incelememizde göze çarpan ilk ürünler arasında 34,90 TL’den satılan Sinbo Mikser, yine 34,90 TL’den satılan Sinbo Tost Makinesi, 29,90 TL’den satılan Kennon Mini Uydu Alıcı yer alıyor. Ayrıca her evde mutlaka çok adette bulunması gereken ürünler arasında yer alan ve 11,90 TL‘den satışa çıkacak olan 3’lü satılan Fırın Tepsisi ise piyasada muadil ürünlerle karşılaştırıldığında cidden çok uygun fiyatta olduğu ortaya çıkmaktadır. Son yıllarda tarz ürünler tasarlayarak satışa çıkaran ve bunun yanında özellikle hanımlar arasında kalitesinden de sıkça söz ettiren Paçi markasına ait Paçi Porselen Fincan Takımı 6’lı 17,90 TL’den satışa çıkacaktır. Özellikle hediyelik ürün arayışında olan hanımların çok farklı tarzda desenlere sahip olan bu fincan takımını HAKMAR 6 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu dolayısıyla satılacak olan fiyattan kaçırmamasını tavsiye ediyoruz. Her evin ihtiyacı olan katlanır masa ise 24,95 TL’den, havuz gözlükleri 5,95 TL’den, havuz bonesi 3,95 TL’den, çocukların ilgisini fazlasıyla çekebilecek oyuncak çeşitleri ise 5,95 TL’den HAKMAR şubelerinde satışa sunulacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.