Hakmar 7 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

28.11.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 7 Aralık tarihli aktüel ürünler kataloğu incelememizi tamamlayıp sitemize eklemiş bulunmaktayız. Bu hafta hakmar market raflarında birbirinden güzel fırsatlar sizleri bekliyor.

Hakmar 7 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

İndirim mağazacılığı sektöründe hizmet veren güçlü markalara rağmen yıllardır başarılı bir şekilde rakiplerine nazaran çok daha küçük bütçelerle hizmet vermekte olan marka tarafından hazırlanan 7 Aralık Perşembe fırsat detayları geçtiğimiz saatlerde paylaşılmıştır. Market mağaza sayısı açısından emsallerine göre zayıf kalsa da özellikle ulusal anlamda ün yapmış markalarda indirim yapıyor olmaları nedeniyle uzak lokasyonlardan dahi talep görmektedir. Perşembe günleri başlayan kampanyalarıyla müşterilerinin ilgisini çeken marka bu hafta Hakmar Aktüel Ürün içeriğinde büyük ölçüde mutfak eşyalarına ve çocukların ilgisini çekebilecek atıştırmalık ürünlere yer vermiştir. Farklı kategorilerdeki ürünlerde gerçekleştirdikleri indirimler ile genç yaşlı herkesin ilgisini çekebilen ürün çeşitliliğine ulaşan marka müşteri hizmetleri ele alındığında da çok başarılı bir hizmet verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Market bünyesinde satışa sunulan herhangi bir ürünü satın aldığınızda memnun kalmazsanız dahi iade ve değişim seçeneklerini kullanabilmeniz sizler için çok iyi olmaktadır. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus iade ve değişim işlemlerinin kurumsal yapı dolayısıyla mutlak suretle fiş ile yapılmasının gerekliliğidir. Değişim veya iade talebiniz olan ürünü kredi kartı ile satın almanız durumunda ise satın alma fişinin yanında kredi kartı fişini de ibraz etmeniz gerekmektedir. Market bünyesinde satılan ürünlerin kampanyası özellikle marketlerin fiziki alt yapıları nedeniyle sınırlı stoklarla gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle ihtiyacınız olan ürünleri uygun fiyatları nedeniyle aktüel ürün listelerinden vakit kaybetmeden satın almanız gerekmektedir.

Haftanın Ürünü: Arzum Hipermix Blender Set 99,90 TL

Blender set özellikle kadınların mutfaklarında vazgeçemedikleri ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünler mutfakta zaman tasarrufu sağlamalarının yanında ortaya çıkan ürünlerin görsel anlamda da bir bütünlük sağlamasına neden olmaktadır. Hakmar 7 Aralık 2017 bünyesinde satışa sunulan ürün Arzum markasının güvencesi altında 2 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır. Bilinçli kullanıldığında malzeme kalitesi göz önüne alındığında uzun süre sorun çıkarmayacak olan bu cihazın garantisiz ürünlerle neredeyse aynı fiyatlara satılıyor olması tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Arzum Hipermix Blender Set Özellikleri: Kayma Önleyici Taban, Çift Taraflı Çelik Bıçak, Paslanmaz Çelik Çırpma Telleri, 700 ml Parçalama Haznesi, 2 Kademeli Çalıştırma Düğmesi, 1 ürün ile 3 ürünün işlevini gerçekleştirebilme özelliği, 1000 W emsallerine göre oldukça güçlü motor olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu özelliklere sahip bir ürün ancak güçlü satın alma alt yapısı, düşük kar marjı sayesinde Hakmarda bu hafta stoklarda bu kadar uygun fiyatlı satın alınabilir. Ürün özellikle yıl başına 3 hafta kala raflarda yer alması nedeniyle eşinize, annenize yılbaşı hediyesi kategorisine dahil edilebilir bir ürünüdür. Hakmar bünyesinde satışa sunulan ve editörlerimiz tarafından haftanın ürünü olarak lanse edilen ürün fiyat ve performans ilişkisi açısından sizlerin oldukça yararına olan ürünler olup ihtiyaç olması halinde mutlaka alım yapmayı düşünmeniz gereken ürünlerdir.

Paçi Cam Demlik 16,90 TL

Ülkemizde geçmiş yıllardan gelen çay tiryakiliği yıllardır değişmemiştir. Misafirliğe gidildiğinde, akşam yorgunluk atmak amacıyla yaz – kış fark etmeksizin tercih edilen çay için son dönemlerde farklı pişirim teknikleri ve farklı sunum detayları tercih edilmektedir. Pişirim tekniklerinden en trend olanı ise şüphesiz demliklerin cam olanlarının tercih edilmesidir. Yıllardır sektörde kalitesini kanıtlayan ve insanların akıllarında yer eden Paçi markasına ait Cam Demlik aynı zamanda bazı kadınlar tarafından dekorasyon ürünü olarak da tercih edilmektedir. Hakmar 7 Aralık fırsatlarında uygun fiyatlara satışa sunulacak olan Paçi Cam Demlik hediyelik eşya olarak da düşünülebilir. Yılbaşında şirketinizde hediye çekilişi yapıldı ve sizin hediye alacağınız kişi bir kadınsa bu ürünü ekonomik ve görselliği üst seviye olan bir ürün olması nedeniyle kesinlikle tercihleriniz arasına almalısınız. Ürünün karşı tarafta yarattığı etki şüphesiz parasından katça fazla olacaktır.

Pandeli Balık Tavası 2’li 29,90 TL

Kış aylarında insanların beslenme alışkanlıklarının değiştiğini biliyoruz. Özellikle kışın bol miktarda balık tüketen bir toplum olmamız nedeniyle firmalar balık pişirmenin oluşturduğu kokuyu minimuma indirmek ve pişirmenin etkisini daha lezzetli bir hale getirmek amacıyla ürünler tasarlamaktadır. Tasarlanan ürünler arasında en çok tercih edilen şüphesiz balık tavasıdır. Balıkların çift taraflı pişirilmesini zahmetsiz bir şekilde gerçekleştiren bu ürün Hakmar 7 Aralık 2017 fırsatlarında Pandeli Balık Tavası 2’li olarak 29,90 TL Satış Fiyatı ile raflarda yerini alacaktır. Ucuz market sektöründe yer alan firmaların insanların sezonluk ihtiyaçlarına da uygun fiyatlarla cevap vermeye çalıştıklarını biliyoruz. Balık Tavasının tam sezonu olması nedeniyle farklı markalara ait mağazalarda bu dönemlerde bu ürün ile ilgili çeşitli kampanyalar gerçekleştirdiklerini görüyoruz. İşte bu noktada fiyat kıyaslaması yaparak en kaliteli ürüne en uygun fiyatla sahip olabilmek önemli olmaktadır. Bu sayede uygun fiyatla uzun süre kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz. Hem fiyat kıyaslaması yapmanız için mağazaların tamamını dolaşmanıza dahi gerek yok. İnternetin nimetlerinden yararlanmanız vakitten de tasarruf sağlamanıza olanak sağlayacaktır.

Hakmar 7 Aralık Kataloğu

Rooc Kahvaltı Bıçak Seti 7,90 TL

Şüphesiz kahvaltı uzmanlara göre de bizlere göre de en önemli ve atlanmaması gereken öğündür. Hakmar’da bu hafta raflarda yer alacak Rooc Kahvaltı Bıçak Seti 7,90 TL fiyatıyla kahvaltı masalarınızı süsleyeceği gibi sizlerin en ergonomik şekilde kahvaltı yapmanızı sağlayacaktır. Hakmar Aktüel Ürün içeriğinde yer alan bu ürünün farklı renk seçeneklerinin olabileceğini unutmamalısınız.

El Yapımı Cam Fanusu 22,90 TL

Aktüel ürün fırsatları içeriğinde marketlerde pek karşılaşamayacağımız bir ürün tanıtımı yapacağız. El Yapımı Cam Fanus son dönemlerde özellikle yeni gelin evlerinde sık karşılaştığımız bir ürün olup dekorasyon amacıyla tercih edilmektedir. Son yıllarda gereksiz birçok modayla karşılaşmış olsak da bu ürünün ciddi anlamda bulunduğu ortama farklı bir hava kattığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bizlerden de geçer not alan ürünün Hakmar mağazalarında farklı modellerde olacağının bilgisini de iletmemiz gerekiyor. Bu ürünün farklı modelleri evinizin ve iş yerinizin farklı odaları için tercih edilebilir.

Sıcak Su Torbası Çeşitleri 5,95 TL

Hakmar 7 Aralık Perşembe insert içeriğinde satışa sunulacak olan sıcak su torbası çeşitleri her evde mutlaka bulunması gereken ürünler arasında yer almaktadır. Boyun ağrısında, bel ağrısında, karın ağrısında dahi ağrının azaltılması amacıyla tercih edilebilecek bu ürün farklı desen ve renk seçenekleriyle raflarda yerini alacaktır. Ürünü aldığınızda herhangi bir üretim hatasından muzdarip olmamak amacıyla denemek için vakit kaybetmemenizi tavsiye ediyoruz. Herhangi bir kaçak durumu olmasında ise vakit kaybetmeden satın alma fişi ile ürün değişimi talep edebilirsiniz.

Hakmarda bu hafta indirimli olarak satışa sunulacak olan ürünlerden cidden rakiplerine kıyasla fiyat avantajı sunan ve kaliteden ödün vermeyen ürünleri sizlerle paylaşmaya çalıştık. Markalar tarafından düzenlenen indirimleri ve çeşitlik çekilişleri düzenli olarak incelemeye ve vakit kaybetmeden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler de bilinçli tüketici olmanın en büyük adımı olan fiyat araştırması yapma adımını evinizden dahi çıkmadan halledebilmek için sayfamızı düzenli olarak takip edebilirsiniz. Yorum bölümünde ise kampanyalar hakkında yorumlarınızı, aldığınız ürünler hakkında düşüncelerinizi diğer insanlara referans olabilmek adına paylaşabilirsiniz.

Hakmar 7 Aralık 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.