Hakmar 8 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

07.09.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Hakmar 8 Eylül 2016 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta birbirinden güzel ürünlerde inanılmaz fiyatlar sizleri bekliyor. En yakın hakmar marketlerine giderek bu ürünlere hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Hakmar 8 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

HAKMAR A101, ŞOK ve BİM gibi büyük marketler gibi güncel indirimli ürünler listesi yayınlamaya devam ediyor. Toptan fiyatına perakende sloganıyla piyasada yer alan HAKMAR marketler zinciri 8 Eylül 2016 tarihi itibariyle geçerli olacak aktüel ürünler kataloğunda okul sezonunun başlıyor olması nedeniyle birçok kırtasiye ürününe yer vermiştir. Özellikle dar gelirli ve orta gelirli aileler tarafından indirimli ürünlerin takip edilerek çocukların okul alışverişlerinin uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler tercih edilerek yapılması ekonomik açıdan rahat bir okul sezonu geçirilmesine imkan tanıyacaktır.

Hakmar 8 Eylül  2016 indirimli Ürünler Kataloğu incelendiğinde okullarda kullanılan 32 tuşlu melodika ürününün 34,95 TL gibi çok uygun bir fiyata satışta olduğunu görüyoruz. Okul alışverişi için HAKMAR size yeter sloganıyla yayınlanan güncel indirimli ürünler listesi gerçekten kırtasiye ürünleri açısından tatminkar fiyatlar ve seçenekler sunmaktadır. Kırtasiye ürünlerinin genel anlamda piyasa ile fiyat karşılaştırılmasının yapılması fiyat olarak % 50 ile ciddi anlamda tatminkar indirimlerle satışta olduğunu ortaya koymaktadır. Fatih kuru boya ve Faber kuru boya olmak üzere iki seçenekte sunulan kuru boya çeşitleri ailelerin maddi imkanlarına göre seçim yapabilmelerine olanak tanımaktadır. Fatih marka olarak 12’li kuru boya 4,95 TL’den Faber olan 12’li kuru boya ise 9,95 TL’den satışa sunulmuştur. Öğrenciler tarafından resim derslerinde sıkça kullanılan kuru boya seçenekleri de Fatih marka olarak 3,95 TL’den Faber marka olarak 12’li seçenekte 4,95 TL’den satışa sunulmuştur.

Okullarda öğrencilerin en çok ihtiyacı olan ürünlerin başında defterler gelmektedir. HAKMAR indirimli aktüel ürünler kataloğunda çeşitli yaprak sayılarında ayraçlı ve dikişli modellerle de kırtasiye ürünleri bakımından zengin seçeneklerle müşterilerine hizmet vermektedir. Fatih ve Faber markalarıyla yapılan indirim anlaşmalarına bağlı olarak kırmızı kalem ve kurşun kalem seçenekleri de HAKMAR şubelerinde 8 Eylül tarihi itibariyle satışa sunulacaktır. Ayrıca kalitesiyle yıllardan beridir kendisini kanıtlamış bir marka olan Rotring basmalı kalemler set halinde 12,95 TL’den HAKMAR şubelerinde satışa sunulacaktır. Silgi ve tükenmez kalem çeşitleri de kırtasiye reyonlarında çok farklı seçeneklerle satışa sunulacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.