Hakmar 9 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

28.10.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bu hafta Hakmar 9 Kasım 2017 tarihli perşembe günü satışa sunulacak fırsat ürünlerini detaylı inceleyip sitemize ekledik.

Hakmar 9 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Önümüzdeki günlerde geçerli olacak olan Hakmar Perşembe fırsatları Hakmar Market 9 Kasım Perşembe fırsat detayları yavaş yavaş şekillenmeye başladı. İndirim mağazacılığı sektörü henüz yaygın bir şekilde hizmet vermiyor iken bile hizmet veren marka Toptan Fiyatına Perakende satışını gerçek anlamda düzenleyen ender marketler arasında yer almaktadır. Rakiplerine kıyasla arkasında çok büyük bir sermaye gücü olmaması nedeniyle çok daha küçük çaplı bir bölgede hizmet veren Hakmar öz markasıyla oluşturduğu ürünlerden daha çok ülke genelinde yıllardır hizmet vermekte olan markaları uygun fiyatlı satarak müşterilerinin ekonomisine fayda sağlamaktadır. Rakiplerine göre çoğu hafta ürün çeşitliliği açısından da üst seviyelerde hizmet veriyor olması şubesi müşterilere uzakta dahi olsa belirli bir yol kat ederek alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. Kış aylarının gelmesi ve evlerde, iş yerlerinde yakıt masraflarının başlamasıyla birlikte insanların ekonomik anlamda yaz aylarına göre zorlandıkları bir döneme girmiş bulunuyoruz. Kış aylarında giderler özellikle yakıt kaleminde artış gösterse de insanlar düzenli ihtiyaçlarından isteseler dahi taviz verememektedirler. Hal böyle olunca yaz aylarında önemsenmeyen giderlerin düşürülebilmesi için daha çok bilinçli tüketici eğiliminde olunması gerekmektedir. Bu da Hakmar Aktüel Ürün listeleri gibi haftalık olarak düzenlenen kampanyaları takip ederek indirim mağazacılığında artan rekabet ortamına bağlı olarak sürekli düşen kar marjlarından yararlanarak kaliteli ürünleri uygun fiyatlara satın alabilmek ile mümkün olmaktadır. 9 Kasım A101 indirim listesi birçok kategoride ürün barındırıyor olması nedeniyle her yaş grubundan müşteriye hitap etmekte ve farklı ihtiyaçların tek bir adresten uygun fiyatlarla giderilmesinin önünü açmaktadır. Fakat marketlerin fiziki alt yapılarının durumu ve kampanyada yeterli coşkuyu sağlayabilmek adına indirim listeleri içeriğinde yer alan tüm ürünlerin sınırlı stoklarla satışta olacağını şimdiden sizlere hatırlatmalıyız.

İnsanların ekonomilerine sağladığı yararlar nedeniyle müşteriler arasında Hakmar Perşembe fırsatları olarak da anılan Hakmar 9 Kasım Perşembe kampanyasında yer alan ürünler farklı renk, farklı beden ve görsellerde olmaları nedeniyle seçmece satışlar yapılacaktır. İnsanların genelde beğendikleri renkler, ihtiyaçları olan bedenler kısa sürede tükenebileceği için alım yapmakta acele etmeniz gereken kampanya detaylarında; Ev İçi Babet 16,90 TL, Düdüklü Tencere 49,90 TL, Borcam Set Kare-Yuvarlak 19,90 TL, Çay Makinesi 99,95 TL, Renkli Sehpa 59,95 TL, Dashco Elektrikli Cezve 22,90 TL, Aksu Battaniye Çift Kişilik 49,95 TL, Saç Kurutma Makinesi 54,90 TL, Yorgan Çift Kişilik 34,95 TL, Akel Elektrikli Fırın 119,90 TL, Fincan Takımı 16,90 TL, Sinbo Katı Meyve Sıkacağı 99,90 TL, Bay Bayan Sevgili Kazak 24,95 TL, Kawai Mini Uydu Alıcı 54,90 TL, Mikrofon 59,90 TL, Tek Kişilik Alez 12,95 TL, Bay Bayan Sweet Shirt 29,95 TL, Bükbük Yay 9,95 TL, Bay Kaban 79,95 TL, Dambıl Set 19,95 TL, El Yayı 3,95 TL, Boks Torbası 39,95 TL, Yastık Silikon 7,95 TL, Barfiks Kapı Barı 21,95 TL ve Rwofleks Spor Aleti 22,95 TL gibi piyasa fiyatlarıyla kıyaslandığında çok uygun fiyatlarla Hakmarda bu hafta stoklarda olup, müşterilerin beğenisine sunulacaktır.

Haftanın öne çıkan ürünü: Sinbo Katı Meyve Sıkacağı Sinbo Katı Meyve Sıkacağı Özellikleri : AC 230V, 50Hz, 1000W, Paslanmaz çelik gövde, 65mm büyük besleme tüpü, tam meyve ve sebze suyu, Paslanmaz çelik filtre, Yerleşik güvenlik-sistemi, güvenlik kilitleme kolu, Damlamayı-önleyici, Kolay temizleme için ayrılabilir parçalar, Posa haznesi: 1500ml, meyve suyu kabı 500ml, Ekstra sabitleme için kauçuk ayaklar gibi özellikler dikkatleri üzerine çekmektedir. Açıklama: Kış aylarında insanlar katı meyve tüketimini farklı yöntemlerle tüketmeye yönelmektedir. Soyarak tüketilmenin haricinde suyunu sıkarak da tercih edilen katı meyvelerin suyunun sıkılabilmesi için elektrikli katı meyve sıkacakları tercih edilmektedir. Katı meyve sıkacağı kullanımı ülkemizde yeni olmamasına rağmen ilk tercih edilen ürünler gerek hantal yapıları, gerek motor güçlerinin yetersiz olması ve son olarak aparatları fazla olan bu makinelerin temizlenebilirliğinin güç olması nedeniyle mutfaklarda kendilerine yer bulsalar da kullanım sıklıkları çok zayıftı. Bir hevesle alınan ürünler ilk kullanımlarından sonra dahi mutfak dolaplarının en derinlerine bir daha ulaşılmasının düşünülmeyeceği gösterilircesine yerleştiriliyordu. Fakat firmaların bunun bilincinde olarak aparatların kolay temizlenmesini önemsemesi ve bu tarzda çalışmalara ağırlık vermeleri Sinbo Katı Meyve Sıkacağı adlı üründe olduğu gibi harika bir tasarımın ortaya çıkmasına neden olmuştur. Ürünün kendini ayakları vasıtasıyla yere sabitliyor olması, 1000 W gibi kolay sıkım için ihtiyacı olan motor gücünde dahi fazla sarsılmasını engellemektedir. 99,90 TL Satış Fiyatıyla Hakmarda bu hafta raflarda yer alacak Sinbo Katı Meyve Sıkacağı paslanmaz gövdesiyle estetik anlamda hoş bir görünüm verirken, kalite anlamında da tatmin edici olmuştur. Yaygın servis ağıyla hizmet vermekte olan markanın hakkında dijital ortamda araştırma yaptığımızda insanları fiyat ve performans ilişkisi açısından tatmin edici sonuçlar alabildiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ucuz market anlayışıyla hizmet veriyor olmasını fiyat avantajıyla ve ürün çeşitliliğiyle destekliyor olmasının haricinde müşteri dostu satış politikasıyla da dikkatleri üzerine çeken markanın hazırlamış olduğu 9 Kasım 2017 Hakmar indirim listesinde insanların sezonluk ihtiyaçlarına da yer verilmiştir. Market yetkililerinin ürün seçiminde elde ettikleri başarı şüphesiz insanların gerek sosyal medyadan, gerek dijital ortamdan yaptıkları yorumları, paylaşımları dikkate almalarından kaynaklanmaktadır. Sizler de Hakmar tarafından hazırlanan indirim listelerinde gelecek haftalarda yön verebilmek isterseniz sayfamızın en alt bölümünde yer alan yorum bölümünden ihtiyaçlarınızı yazabilirsiniz. Düzenli olarak paylaşım yaptığımız kampanya, indirim listelerinden erkenden haberdar olabilmek için editörlerimizin fiyat karşılaştırmaları incelemelerinden yararlanabilmek için sayfamızı gelecek günlerde de takip etmeye devam edebilirsiniz.

Hakmar 9 Kasım 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.