Haribo Hediye Çekilişi Kampanyası

19.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Haribo Hediye Çekilişi Kampanyası sonucunda 10 kişiye Apple Iphone 7 32 GB, 25 kişi Sony Playstation 4, 100 kişi Hoverboard hediyeleri talihli kişilere verilecektir.

Haribo Hediye Çekilişi Kampanyası

Bu kampanya Haribo Şekerleme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi için Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Haribo Hediye Çekilişi Kampanyası sonucunda 10 kişiye Apple Iphone 7 32 GB, 25 kişi Sony Playstation 4, 100 kişi Hoverboard hediyeleri talihli kişilere verilecektir.

Kampanya Detayları

Kampanya 15 Nisan 2017 – 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli sayılmaktadır. Kampanyaya katılım gerçekleştirmek için Türkiye genelindeki tüm satış noktalarından Haribo Şekerleme San. Ve Tic. Ltd. Şti’ ne ait Altın Ayıcık 80 gr ürününden satın alarak ürün ambalajının içerisinde bulunan şifreyi, ad – soy ad, doğum tarihi, adres bilgileri sıralaması ile herhangi bir GSM operatöründen 3442 numaralı hatta kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra www.harıbodanyuzlercehediye.com sitesindeki başvuru alanına şifre, ad – soy ad, doğum tarihi, adres ve telefon numarası bilgilerinizi girerek de çekiliş kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz. Gönderilecek her şifre için 1 çekiliş hakkı verilmektedir. Çekilişi kazanan talihliler 4 Eylül 2017 tarihinde saat 10.00 da 19 Mayıs cad. UBM Plaza No : 37 Kat : 5 Fulya – Şişli / İstanbul adresinde yapılacak olan çekilişte belirlenecektir. Çekiliş kampanyasını kazanan talihli kişiler 11 Eylül 2017 tarihinde Güneş Gazetesi aracılığı ile ilan edilecektir. Ayrıca Milli Piyango İdaresi Kapsamı dışında 200 kişi Haribo logosu bulunan çanta hediyesi kazanacaktır. Teyit ve benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeni ile çekilişe katılan kişiden hiçbir şekilde ücret talebinde bulunulmayacaktır. İnternet üzerinden yapılacak olan katılımlar ücretsizdir. Katılımcıların adres ya da iletişim bilgilerinin eksik ya da yanlış olması durumunda Haribo hediye çekilişi kampanyasını kazansalar bile kampanya kapsamında geçerli sayılmadığından dolayı hediyeleri verilmeyecektir. Bir kişi birden fazla hediye kazanamamaktadır. İkramiye teslim edilirken şifreli ürünün ambalajı ibrazı zorunludur. 18 yaşından küçük olan kişiler kampanya çekilişine katılıp kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmeyecek ve başvuruları da geçerli sayılmayacaktır. İkramiyeyi kazanan talihliler ÖTV ve KDV gibi vergiler haricindeki diğer vergileri ve diğer yasal yükümlükleri ödemek zorundadırlar.  Kampanya ile ilgili daha fazla ve detaylı bilgi almak isteyen katılımcılar internet adresi üzerinden ya da iletişim numaralarından ulaşabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.