Hediye Sosyal Medya Kampanyası

25.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bu defa Türk Telekom’un sosyal medya kullanımına yönelik sunduğu Hediye Sosyal Medya Kampanyası faturasız kadın kullanıcılara yönelik.

Hediye Sosyal Medya Kampanyası

176 yıllık mazisiyle köklü bir kuruluş olan Türk Telekom, ülkemizin ilk entegre telekomünikasyon operatörü olma unvanını elinde bulunduruyor. İletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına yönelik pek çok çeşitte ürünleri olan iletişim devi, müşteri odaklı yaklaşımıyla 19 milyona yakın mobil aboneye ve 13 milyondan fazla insanımıza sabit erişim hattı hizmeti veriyor. Yürüttüğü kampanyalarla adından sıkça söz ettiriyor.

Bu defa Türk Telekom’un sosyal medya kullanımına yönelik sunduğu Hediye Sosyal Medya Kampanyası faturasız kadın kullanıcılara yönelik. Bu kapsamda WhatsApp, Facebook ve Twitter sosyal paylaşım platformları herhangi bir ücret ödemeksizin ücretsiz. Bunun için her 30 günde tek seferde yapılan 25 TL ve üzeri yüklemelerde WhatsApp için 1 GB, Facebook ve Twitter için de 1 GB olmak üzere toplamda 2 GB cepten internet hediye ediliyor. Faturasız mobil iletişimi tercih eden kadın Türk Telekom müşterileri bu şekilde sosyal medyada dilediği kadar paylaşımda bulunabiliyor.

Kampanyadan yararlanabilmek için bazı durumların göz önüne alınması gerekiyor. Örneğin BİMcell, PTTcell, POCELL, Teknosacell, Faturasız Bayi, Mobil Ofis, Standart, Katlayan, Kontrolü SEÇ tarifeleri ve Mobildata Jet tarifeleri dışında kalan ön ödemeli bireysel tarifelerden birinde bulunan müşteriler ile Selfy üyesi olmayan kadın müşteriler kampanyadan yararlanma şansına sahip.

Ayrıca kampanyaya katılım için kısa mesaj atmadan önceki 48 saat içerisinde hatta tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapılmış olması, SMS gönderildikten sonra 30 gün içerisinde tek seferde 25 TL veya üzeri yükleme yapmak şartlarından birinin yapılması yeterli. Buna ilaveten kampanya süresince her 30 günde düzenli bir şekilde yapılan 25 TL ve üzeri yüklemelerde tekrar başvuru SMS’i atılmaksızın kendini otomatikman yeniliyor. Aksi takdirde kampanyadan yararlanma sona eriyor.

12 ay boyunca geçerli olan kampanyadan yararlanmak için SOSYAL PAKET yazılarak 5555’e kısa mesaj atılması gerekiyor. Kampanyadan çıkmak isteyen müşteriler IPTAL SOSYAL PAKET yazarak yine 5555’e SMS göndermesi gerekiyor. İptal halinde iptal öncesi edinilen haklar dönem sonuna kadar kullanılabiliyor. İptal edip kampanyadan çıkanların tekrar kampanyaya dönmeleri mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.