HSBC Mobil Bankacılık ve İnternet İşlemler Çekilişi

21.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Para transferinizi ya da kredi kartı ödemenizi İnternet Bankacılığından veya Mobil Bankacılık uygulamalarından yaptığınız taktirde 01 Temmuz 2017 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen çekiliş ile hediyelerin sahibi olun.

HSBC Mobil Bankacılık ve İnternet İşlemler Çekilişi

Para transferinizi ya da kredi kartı ödemenizi İnternet Bankacılığından veya Mobil Bankacılık uygulamalarından yaptığınız taktirde 01 Temmuz 2017 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen çekiliş ile hediyelerin sahibi olun. Çekilişle 3 adet iPad Pro, 3 adet iPhone 7, 3 adet Apple TV’den birini kazanma şansını elde edin.

Aşağıdaki işlemleri gerçekleştirerek çekilişe katılabilirsiniz.

• EFT
• Havale
• Kendi Kartına Ödeme
• Başka Kart Ödeme

Kampanya Koşulları:

01.07.2017– 30.09.2017 tarihleri arasında kampanyaya katılım gösterebilirsiniz.

İnternet ve mobil bankacılık uygulamalarının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla 01.07.2017– 30.09.2017 tarihleri arasında HSBC internet sitesinden ücretsiz kullanıcı kodu, parola ve tek kullanımlık şifre almalısınız. Daha sonra HSBC Bireysel İnternet Bankacılığına giriş yaparak veya HSBC Mobil Bankacılık uygulamalarına ücretsiz giriş yaparak, Para Transferi veya Kart Ödemesi işlemlerinden herhangi birini yapan bireysel müşteriler çekiliş hakkı kazanacaktır.

Kampanyaya en fazla ayda 4, toplamda ise 12 çekiliş hakkın kazanarak katılabilirsiniz.

İkramiyeler kişilere paylaştırılacaktır. Yani bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.

Çekiliş sonucunda ikramiye olarak; 3’er talihli IPHONE 7 32 GB, MLPW2TU/A 9.7 IPAD PRO Wİ-Fİ+CEL. 32 GB SPACE GRAY, MGY52TZ/A APPLE TV 32 GB verilecektir.

11.10.2017 tarihinde kazanan talihliler Akşam gazetesinde açıklanacaktır. Ayrıca sizlere posta yoluyla da iletilecektir. Asil talihliler 26.10.2017 tarihine kadar başvurularını yapmalıdırlar. O günün sonunda başvurmayan asillerin hediyeleri geçersiz sayılıp yedek sırdakiler talihli yerine geçecektir.

Eğer talihlerinin adresi bilinmiyorsa gazetedeki tebligat yeterli olacaktır. Aksi takdirde itiraz hakkın yoktur.

18 Yaşını doldurmamış talihler iptal edilecektir. Eğer 18 yaşın altındaysanız bu çekilişten faydalanamazsınız. Hediyeleri KDV ve ÖTV’leri talihli müşteriler tarafından ödenmek zorundadır.

Çekilişler yapıldıktan sonra talihli ödülünü almaya gelmezse hakkını kaybeder. Hediye yedek sıradaki kişiye devredilir.

Eğer yukardaki şartları sağlamayan bir müşteriye hediye çıkarsa hediye yedek sıradaki kişiye devredilir.

Kampanyaya katılmak için kullandığınız işlemlerin tamamı ücretsizdir.

Kampanya sadece HSBC bireysel müşterilerinin başvurusuna açıktır. Ticari müşteriler bunlardan yararlanamazlar. Keza Kurumsal müşteriler de yararlanamazlar.

Çekilişe katılan herkes yukarıda ki koşulları kabul etmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.