İş Bankası 2016 MTV kampanyası

24.07.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

İş Bankası MTV ödemelerinde 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 3 , gib.gov.tr üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde ise 2 taksit fırsatı !

İş Bankası 2016 MTV kampanyası

 

Yılda iki kere ödenen MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) ödemeleri için veznelerde ve şubelerde uzun kuyruklar beklemenin artık anlamı kalmadı. Teknolojiyi sonuna kadar takip etmeyen bir insanın dahi en basit haliyle kredi kartının avantajlarından yararlanması durumunda MTV ödemelerinde bankaların yaptığı kampanyalar neticesinde çok avantaj elde edebiliyor. İş Bankası kredi kartına sahip olan müşterileri için MTV ödemeleri kapsamında çeşitli kampanyalar yapmaktadır.

İş Bankası tarafından geçtiğimiz günlerde uygulamaya giren kampanyaya göre Maximum kart özellikle kredi kartları ve Bankamatik kartları ile yapılan MTV ödemelerinde 200 TL ve üzeri işlemlerde taksit yapılabilmektedir. MTV ödemeleri yılda iki defa yapıldığı için bazen maddi anlamda kişilerin zorlanmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle kredi kartlarına yapılan taksitlendirme işlemi genellikle müşteriler tarafından hoş karşılanmaktadır. Maximum kart özellikle kredi kartlarına veya bankamatik kartlarına yapılan taksit kampanyasındaki taksit miktarı ödemenin yapılacağı kanala göre değişiklik göstermektedir. Örneğin kişinin MTV ödemelerini gib.gov.tr üzerinden yapması ödemenin otomatik olarak 2 taksite bölünmesine neden olmaktadır.

İş Cep uygulaması adı verilen android ve IOS marketlerden indirilebilen İş Bankası tarafından geliştirilen uygulamadan tek çekimle MTV ödemeleri yapılabildiği gibi isteğe göre 2 veya 3 taksit seçeneği de müşteriye sunulmaktadır. Tüm bunların 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde geçerli olduğu unutulmamalıdır. Kampanya dâhilinde İş Bankasının Maximum kart özellikli kredi kartını kullanan müşterilerden herhangi bir vade farkı tahsil edilmemektedir.

Tıkla MTV kampanyası sayfasına git

İş Bankası tarafından müşterilerine MTV ödemeleri için yapmış olduğu jestler bununla da yeterli kalmıyor. MTV ödemelerini belirtilen şartlarda gerçekleştiren kişilerin kampanyaya dahil olan Bosch Car Service bayilerinde % 30 indirimle periyodik bakımlardan ve ücretsiz olarak check-up uygulamalarından yararlanmaları sağlanmaktadır. Bahsettiğimiz indirim tutarının ve ücretsiz uygulamaların Bosch Car Servive bayilerinde geçerli olabilmesi için ödeme işleminden sonra müşterinin cep telefonuna banka yoluyla indirim kodu SMS olarak yollanacaktır. Check-up uygulaması ücretsiz olup, tek başına kullanılamamaktadır. Kampanyadan yararlanabilmek için periyodik bakım için geçerli olan % 30 indirim kodundan yararlanabilecek şekilde işlem yapılmalıdır. Mesajla iletilen her bir kodun tek kullanımlık olduğu unutulmamalıdır. Farklı MTV ödemeleri için müşteriye birden fazla SMS ile indirim kodu gönderilecektir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.