İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi’ne Özel iPhone İndirim Kampanyası

11.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

İndirim Kampanyası ile genpa.com.tr adresi üzerinden yapılacak olan alışverişte seçili iPhone marka telefon alımlarında özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi’ne Özel iPhone İndirim Kampanyası

İndirim Kampanyası ile genpa.com.tr adresi üzerinden yapılacak olan alışverişte seçili iPhone marka telefon alımlarında özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bahsedilen kampanya hakkında ki daha detaylı bilgi aktarımına geçmeden önce Anında Alışveriş Kredisinin ne olduğu ve nasıl kullanıldığı hakkında bilgi vermenin gerekli olduğunu düşünüyoruz.

Anında Alışveriş Kredisi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Bahsedilen kredi türü internet üzerinden yapılan online alışverişlerde oldukça büyük bir kolaylık sağlayan alışveriş kredisidir. 48 aya kadar vade yapma imkanı sunan Anında Alışveriş Kredisi www.genpa.com.tr ve www.hepsiburada.com üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılabilmektedir. Bu sitelerden almak istenilen ürünü seçip tutarı için kredi kullanarak kolay bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Anında Alışveriş Kredi uygulama arka programlama ara yüzünde (Application Programming Interface-API) teknolojisini kullandığı için alışveriş sırasında farklı bir sayfaya yönlendirilme işlemi yapmaz ve bu da kesintisiz bir şekilde alışverişin yapılması güzelliğini ortaya çıkarır.

Alışveriş sırasında kullanılan Anında Alışveriş Kredisi geri ödemeleri, haftanın her günü 24 saat internet şubeleri, İşCep, bankamatikler üzerinden ve ya banka şubeleri ziyaret edilerek gerçekleştirilebilmektedir.

Anında Alışveriş Kredisi’ne Özel iPhone İndirim Kampanyası Detayları

Özel iPhone İndirim Kampanyası aşağıda model listesini vereceğimiz iPhone marka telefonların kredi kullnılıp taksitli şekilde alınabilmesine olanak sağlayan ayrıca ürün fiyatı üzerinde indirim uygulayan müthiş bir kampanyadır. Yapmanız gereken genpa.com.tr üzerinden istediğiniz ürünü seçip sepete atmak ve ödeme yöntemi olarak İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi seçeneğini seçmektir. Seçiminiz sonrasında kampanya indirimi otomatik olarak ödeme bakiyesinden düşülür. Sonrasında adımları takip ederek taksit miktarlarınızı da belirleyip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Son geçerlilik tarihi kampanya duyurularında 31 Mart 2018 olarak belirtilen Anında Alışveriş Kredisi’ne Özel iPhone İndirim Kampanyası kapsamına alınan iPhone marka telefonların model listesini şu şekildedir.

IPHONE 6S 32GB ROSE GOLD, IPHONE 6S 32GB SPACE GREY, IPHONE 6 32GB SPACE GREY, IPHONE 6S 32GB GOLD, IPHONE 6S 32GB SILVER, IPHONE 7 32GB BLACK, IPHONE 7 32GB SILVER, IPHONE 7 32GB ROSE GOLD, IPHONE 7 32GB GOLD, IPHONE 8 PLUS 256GB SPACE GREY, IPHONE 8 64GB GOLD, IPHONE 8 64GB SPACE GREY, IPHONE 8 PLUS 256GB SILVER, IPHONE 8 PLUS 64GB SILVER, IPHONE 8 PLUS 64GB GOLD, IPHONE 8 PLUS 64GB SPACE GREY, IPHONE 8 64GB SILVER, IPHONE 8 PLUS 256GB GOLD, IPHONE 8 256GB SILVER, IPHONE 8 256GB SPACE GREY, IPHONE 8 256GB GOLD, IPHONE X 64GB SPACE GREY, IPHONE X 64GB SILVER,

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.