İş Bankası Eğitim Kredisi

16.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

İş bankası öğrencileri ve velileri de unutmamış, onlara daha iyi bir gelecek sağlamak amacıyla ve velilerinde bu uzun süreçte sıkıntı çekmemelerini sağlamak amacıyla İş Bankası Eğitim Kredisi kampanyasını müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

İş Bankası Eğitim Kredisi

İlk ve orta dereceli özel okullar, yüksek öğretim kurumları veya yurt dışında eğitim gören öğrencilerin velileri için düzenlenmiş, eğitim bedellerine ilişkin nakit ihtiyaçlarına yönelik Eğitim Kredisi İş bankası tarafından hizmetinize sunulmaktadır. Eğitim Kredisi alma süresi 01.06.2017 – 06.09.2017 tarihleri olarak belirlenmiştir. İş bankası öğrencileri ve velileri de unutmamış, onlara daha iyi bir gelecek sağlamak amacıyla ve velilerinde bu uzun süreçte sıkıntı çekmemelerini sağlamak amacıyla İş Bankası Eğitim Kredisi kampanyasını müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Bu kampanyadan yararlanmak için yapılması gerekenler aşağıda belirtilmiştir.

Eğitim Kredisi’nden Yararlanmak İsteyenler

      

Başvuru için öğrencinin eğitim kurumuna kayıt belgesi, eğitim kurumunun ücretini gösteren bir belge ya da eğitim bedelinin ödenmiş olduğuna dair bir fatura gerekmektedir. Tüm ücretli çalışan veliler, serbest meslek sahibi ya da emekli olan veliler aylık % 1,25 faiz oranı ile ‘’ Eğitim Kredisi ‘’ fırsatından yararlanabileceklerdir. Ayrıca 12 aya varan vade fırsatıyla Eğitim Kredisini kullanabileceklerdir. Bu istenen belgelerin yanı sıra kredinin kullanılabilmesi için eğitim kurumu ile İş Bankası arasında da ayrıca bir anlaşma olması gerekmemektedir. İş bankası öğrencilerin eğitimine destek vermek amacı ile böyle bir kampanya düzenlemiştir. Bu kampanya sayesinde ne veliler sıkıntıya düşecek ne de öğrenciler eğitim hayatlarında zorluk yaşayacaktır.

 

İş Bankası Eğitim Kredisi kapsamında taksit tutarlarının bankamıza geri ödenmesi, 30 gün sonra başlayacak şekilde hesaplanmıştır. Müşterilerimizden kefil ön şartı istenmemek ile birlikte şubeler gerekli gördüğünde kefil talebinde bulunabileceklerdir. Belirli bir tahsis ücreti bulunmamakta olup, tahsis ücreti müşterinin almış olduğu kredi tutarına göre değişiklik göstermektedir. Sigorta pirimi 35 yaş üzerinden hesaplanmakta ve kredi tutarına, kredi vadesine, müşterinin yaşına göre değişiklik göstermektedir. Hesaplanan yıllık maliyet oranına sigorta tutarı dâhil edilmemektedir. Kampanya yukarıda belirtilen tarihler arasında geçerli olacak, bu tarihler dışında yapılan başvurular geçerli sayılmayacaktır. Eğitim Kredisi başvuruları bütün İş Bankası şubelerinden yapılabilmekte olup, merak ettiğiniz veya bilgi almak istediğiniz takdirde şubemize gelerek ya da arayarak bilgi alabilirsiniz. Banka kampanya süresi boyunca kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.