Bim Aktüel | Bim 2 Mart – 9 Mart 2018


Henüz medyada ve internette reklamları dönmeye başlamamış olsa da bizlerin fiyat kıyaslaması yapabilmeniz için paylaşacağımız...
BİM Market tarafından hazırlanan önümüzdeki günlerde tüm şubelerinde geçerli olacak aktüel indirim listesi bu yazımızda...
Bim 23 şubat 2018 tarihinde satışa sunulacak olan bir diğer ürün ise Fantom Su Filtreli...
Bim marketlerinde 23 şubat 2018 tarihinde satışa sunulacak olan Kumtel İnox Set Üstü Ocak detaylı...
Bu hafta Bim 23 Şubat 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğu incelememiz birbirinden güzel fırsat ürünlerine...
Bu hafta bim 16 şubat 2018 tarihli aktüel fırsatlar kataloğu incelememizi tamamladık. Birbirinden farklı ürünler...
Bim aktüel 9 Şubat 2018 tarihinde satışa çıkartacağı aktüel fırsat ürünleri broşür sayfası sitemize eklenmiştir....
Market raflarında bu hafta yer alacak broşür sayfası yayına sunuldu. Bim market 2 Şubat 2018...
Sabırsızlık ile beklenen Bim 26 Ocak 2018 tarihli cuma gününe ait aktüel kataloğu yayınlandı. Bu...
Bu hafta BİM 19 Ocak 2018 fırsatlarında farklı yaş gruplarının ilgisini çeken oyun konsolu PlayStation...
Bu hafta bim 19 ocak 2018 cuma ve 23 ocak 2018 salı günlerine ait fırsat...
Sabırsızlıkla beklenilen Bim 12 Ocak 2018 cuma tarihli aktüel ürünler broşürü incelememizi yaptık. Bim market...
Bim 5 Ocak 2018 cuma tarihinde satışa sunulacak olan fırsat ürünleri sizleri bekliyor. Bu hafta...
Bu hafta bim 29 aralık 2017 tarihli perşembe gününe ait olan aktüel ürünler broşür sayfalarını...
Bu hafta market raflarında yer alacak olan Bim 22 Aralık 2017 tarihli aktüel ürünler broşürü...
Bu hafta Bim 8 Aralık 2017 cuma tarihli aktüel ürünler kataloğu birbirinden güzel fırsat ürünlerine...
Bu hafta bim 15 aralık 2017 cuma tarihine ait aktüel fırsatlar kataloğunu inceleyip sitemize eklemiş...
Bim 1 Aralık 2017 tarihli perşembe gününe ait bim market kataloğu cazip fırsatlar sunmaya devam...
Sonraki Sayfa »

Bim aktüel kataloglarını her hafta güncel olarak sitemizde bulabilirsiniz. Bim 2 Mart 2018 – Bim 9 Mart 2018 katalogları sitemizde şuan yayında.
 
Haftada iki defa güncellenen Bim Aktüel ürünler en güncel haliyle sayfamızın bu bölgesinde yer almaktadır. Kendi öz markaları ve ülke genelinde tanınan markalarda yer alan onlarca ürünü haftada iki defa indirimli olarak fırsat kategorisinde satışa sunan BİM Marketler bu ürünlerde rakiplerine oranla ciddi anlamda sürpriz fiyat seçenekleriyle müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Türkiye’nin en büyük perakende zinciri olan Bim her gelir grubundan büyük bir kitle tarafından düzenli olarak takip edilmektedir.
 
Salı ve Cuma günleri yöresel ufak tefek farklılıklar haricinde ülke genelindeki tüm şubelerde geçerli olan BİM Aktüel Ürünler kataloğu incelemelerimiz sayesinde diğer markalarla aynı ürünlerin veya muadil ürünlerin fiyat kıyaslamasını bilgisayar başından kalkmadan dahi gerçekleştirebilirsiniz. Geçerlilik tarihinden önce market şubelerinde duyurulmayan indirim detayları sizlerin fırsatlardan önceden haberdar olmanız amacıyla anında sayfamız aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu sayede Bimde bu hafta ne kadar ürünün ne kadar indirime gireceği sorusunun cevabını da çok daha önceden öğrenmiş olacaksınız.
 
Bim ülkemizde ilk açılan indirim mağazaları arasında yer alması nedeniyle yıllar içerisinde sürekli olarak müşterilerinden aldığı gücü şubeleşmeye ayırmış ve en çok şubesi olan market konumuna ulaşmıştır. Bim öz markası olarak tanımlayacağımız kendi bünyesinde ürettiği yada sadece kendi şubelerinde satış yapabilmek amacıyla tedarikçilerinden edindiği ürünleri rakipsiz fiyatlarla her Cuma indirim kategorisinde müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Bu ürünlerin yer aldığı ilgili kategorideki fırsat listeleri ise sayfamızda Bim kategorisinde yer almaktadır.
 
Gelecek Hafta Bim indirim listelerinde hangi ürünler indirime girecek sorusunun cevabını sayfamız aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Bu sayede hem sınırlı sürelerde hem de Bim şubelerinde sınırlı stoklarla gerçekleşecek kampanya ürünleri tükenmeden ihtiyacınızı karşılamış olursunuz. Farklı kategorilerde yer alan ürünleri bünyesinde bulundurarak cazip fiyatlara satan Bim marketler kaliteli ürünleri uygun fiyatlara satın almak isteyen vatandaşların uğrak noktası haline gelmiştir. İndirimlerin yer aldığı katalogların incelenmesi editörlerimiz aracılığıyla haftada iki defa güncel olarak Bim aktüel market kategorisinde ele alınmaktadır. Sizlerde Bim Aktüel Kataloğu içeriklerinden faydalanarak ekonominize fayda sağlamak istiyorsanız sayfamızı düzenli olarak takip etmeye devam ediniz.
 


DMCA.com Protection Status