Bim Aktüel | Bim 8 Aralık – 15 Aralık 2017


Bu hafta Bim 8 Aralık 2017 cuma tarihli aktüel ürünler kataloğu birbirinden güzel fırsat ürünlerine...
Bu hafta bim 15 aralık 2017 cuma tarihine ait aktüel fırsatlar kataloğunu inceleyip sitemize eklemiş...
Bim 1 Aralık 2017 tarihli perşembe gününe ait bim market kataloğu cazip fırsatlar sunmaya devam...
Bu hafta Bim market 24 Kasım 2017 tarihli aktüel ürünler kataloğu birbirinden güzel fırsat ürünlerine...
A101 market ve Bim market raflarında artık et fiyatları her bütçeye uygun şekilde satışa sunulacak....
Bim 17 Kasım 2017 tarihli cuma gününe ait indirim kataloğu detaylı incelememizde birbirinden güzel fırsat...
Bim 10 Kasım 2017 cuma tarihli aktüel kataloğu detaylı incelememizi hızlı bir şekilde tamamlayıp sitemize...
Bu hafta bim 3 kasım 2017 tarihli perşembe gününe ait aktüel ürünler kataloğunu sizler için...
Ekim ayına ait son katalog olan bim 27 ekim 2017 broşürü yayınlandı. Bim market raflarında...
BİM 20 Ekim 2017 tarihine ait cuma günü satışa sunulacak aktüel ürünler kaçırılmayacak fiyatlar ile...
BİM 13 Ekim 2017 tarihli perşembe gününe ait olan aktüel ürünler kataloğu detaylı incelememizi tamamlayıp...
BİM 6 Ekim 2017 tarihli cuma gününe ait aktüel ürünler kataloğu en hızlı şekilde inceleyip...
BİM 29 Eylül 2017 perşembe tarihine ait aktüel ürünler kataloğu detaylı incelemesini tamamlayıp sitemize eklemiş...
BİM 22 Eylül 2017 cuma tarihli aktüel ürünler kataloğu detaylı incelememizi tamamlayıp sitemize eklemiş bulunmaktayız....
Bim 15 Eylül 2017 cuma tarihine ait aktüel ürünler kataloğu detaylı incelememizi tamamlayıp sitemize eklemiş...
Bim 1 Eylül 2017 tarihinin kurban bayramın ilk günü olması ve Bim Market kapalı olmasından...
Bim 8 Eylül 2017 cuma tarihli fırsat ürünleri incelememizde birbirinden güzel ürünler bim market raflarında...
Bim market tarafından yayınlanan 25 Ağustos 2017 cuma tarihli fırsat ürünleri kataloğu detaylı incelememizi tamamlayıp...
Sonraki Sayfa »

Bim aktüel kataloglarını her hafta güncel olarak sitemizde bulabilirsiniz. Bim 8 Aralık 2017 – Bim 15 Aralık 2017 katalogları sitemizde şuan yayında.
 
Haftada iki defa güncellenen Bim Aktüel ürünler en güncel haliyle sayfamızın bu bölgesinde yer almaktadır. Kendi öz markaları ve ülke genelinde tanınan markalarda yer alan onlarca ürünü haftada iki defa indirimli olarak fırsat kategorisinde satışa sunan BİM Marketler bu ürünlerde rakiplerine oranla ciddi anlamda sürpriz fiyat seçenekleriyle müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Türkiye’nin en büyük perakende zinciri olan Bim her gelir grubundan büyük bir kitle tarafından düzenli olarak takip edilmektedir.
 
Salı ve Cuma günleri yöresel ufak tefek farklılıklar haricinde ülke genelindeki tüm şubelerde geçerli olan BİM Aktüel Ürünler kataloğu incelemelerimiz sayesinde diğer markalarla aynı ürünlerin veya muadil ürünlerin fiyat kıyaslamasını bilgisayar başından kalkmadan dahi gerçekleştirebilirsiniz. Geçerlilik tarihinden önce market şubelerinde duyurulmayan indirim detayları sizlerin fırsatlardan önceden haberdar olmanız amacıyla anında sayfamız aracılığıyla paylaşılmaktadır. Bu sayede Bimde bu hafta ne kadar ürünün ne kadar indirime gireceği sorusunun cevabını da çok daha önceden öğrenmiş olacaksınız.
 
Bim ülkemizde ilk açılan indirim mağazaları arasında yer alması nedeniyle yıllar içerisinde sürekli olarak müşterilerinden aldığı gücü şubeleşmeye ayırmış ve en çok şubesi olan market konumuna ulaşmıştır. Bim öz markası olarak tanımlayacağımız kendi bünyesinde ürettiği yada sadece kendi şubelerinde satış yapabilmek amacıyla tedarikçilerinden edindiği ürünleri rakipsiz fiyatlarla her Cuma indirim kategorisinde müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Bu ürünlerin yer aldığı ilgili kategorideki fırsat listeleri ise sayfamızda Bim kategorisinde yer almaktadır.
 
Gelecek Hafta Bim indirim listelerinde hangi ürünler indirime girecek sorusunun cevabını sayfamız aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Bu sayede hem sınırlı sürelerde hem de Bim şubelerinde sınırlı stoklarla gerçekleşecek kampanya ürünleri tükenmeden ihtiyacınızı karşılamış olursunuz. Farklı kategorilerde yer alan ürünleri bünyesinde bulundurarak cazip fiyatlara satan Bim marketler kaliteli ürünleri uygun fiyatlara satın almak isteyen vatandaşların uğrak noktası haline gelmiştir. İndirimlerin yer aldığı katalogların incelenmesi editörlerimiz aracılığıyla haftada iki defa güncel olarak Bim aktüel market kategorisinde ele alınmaktadır. Sizlerde Bim Aktüel Kataloğu içeriklerinden faydalanarak ekonominize fayda sağlamak istiyorsanız sayfamızı düzenli olarak takip etmeye devam ediniz.
 


DMCA.com Protection Status