☰ Menü
Çekilişler

Sitemize Özel Büyük Yılbaşı Çekilişi

Sitemizde 2018 yılına hediyeler dağıtarak giriyoruz. Yeni yıl için düzenlemiş olduğumuz çekilişin detaylarını bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Çekilişler

Sitemize Özel Büyük Yılbaşı Çekilişi

Sitemizde 2018 yılına hediyeler dağıtarak giriyoruz. Yeni yıl için düzenlemiş olduğumuz çekilişin detaylarını bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Çekilişler

Adese Prima Çekilişi

Adese Prima Çekilişi detaylı bilgilerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Çekilişler

Enerjisa iPhone 7 Çekilişi

Enerjisa iPhone 7 Çekilişi ile sizde bir telefona sahip olabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde bu çekilişe katılmak için gerekli detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Çekilişler

Chippin iPhone 8 Çekilişi

Chippin iPhone 8 Çekilişine katılmak ücretsiz olup böyle bir fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Banka Kampanyaları Çekilişler

HSBC Mobil Bankacılık ve İnternet İşlemler Çekilişi

Para transferinizi ya da kredi kartı ödemenizi İnternet Bankacılığından veya Mobil Bankacılık uygulamalarından yaptığınız taktirde 01 Temmuz 2017 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen çekiliş ile hediyelerin sahibi olun.

Çekilişler

Vakıfbank Samsung Tablet Çekilişi

Vakıfbank, İnternet Bankacılığını kullanan müşterilere tablet kazanma şansı sunuyor. Samsung Galaxy Tab E SM-T560 9.6 Beyaz WiFi kazanma şansını elde etmek için tek yapmanız gereken internet bankacılığı kulanmak. 

Çekilişler

Digitürk E-Fatura Çekilişi

Digiturk’e e-fatura iznini 20 Ekim’e kadar verin ve 1 Adet 4K TV, Laptop, iPad veya iPhone7’dan birini kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca katılan herkese başka ödüller de verilecektir.

Çekilişler

Haribo Hediye Çekilişi Kampanyası

Haribo Hediye Çekilişi Kampanyası sonucunda 10 kişiye Apple Iphone 7 32 GB, 25 kişi Sony Playstation 4, 100 kişi Hoverboard hediyeleri talihli kişilere verilecektir.

Çekilişler

Çerezos Bisiklet Çekilişi Kampanyası

Çerezos bisiklet çekilişi kampanyası ile Cips Para veya 300 adet M01 UMT26 Blackmount Ümit Bisiklet hediye edilmektedir. Paketin içerisinden çıkan Cips Paraları kampanyaya katılan bir satış noktasından harcayarak kullanabilirsiniz.

Çekilişler

Uğur Derin Dondurucu Mercedes İphone 7 Hediye Çekilişi Kampanyası

Uğur Derin Dondurucu Mercedes ve İphone 7 hediye çekilişi kampanyası Milli Piyango İdaresinin izni ile 20 Nisan 2017 – 25 Eylül 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Çekilişler Garanti Bankası Kampanyaları

Garanti Bankası Antalya Shopping Days Çekiliş Kampanyası

Garanti bankası banka kartı ya da kredi kartı ile Antalya sınırları içerisinde bulunan, kredi ya da banka kartı ile satış yapan tüm alışveriş noktalarından tek seferde 25 TL alışveriş yapan bireysel müşterilere çekilişe katılma hakkı verilmektedir.

Çekilişler
Avm ve birçok ürün çekilişlerini bu kategorimizde bulabilirsiniz. Bütün çekilişlerinin sonuçlarını en hızlı bir şekilde bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.
×

Bir Şeyler Ara


DMCA.com Protection Status