Kipa 1 Ocak 2017 Katalog İndirimleri

05.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Kipa 1 Ocak 2017 kataloğu en hızlı ve kaliteli bir şekilde sitemize eklenmiştir. Yeni yılın ilk kataloğunda Kipa market in kataloğunu sizler için detaylı inceledik.

Kipa 1 Ocak 2017 Katalog İndirimleri

Büyük marketlerin fiyat politikalarını araştırarak haftalık olarak yaptıkları indirimli ürünler listeleri incelemelerimizin büyük talep görmesi nedeniyle ziyaretçilerimize biraz daha faydalı olabilmek, farklı markalarla kıyaslama imkânı sunarak varsa daha ekonomik çözümler üretebilmelerini sağlamak amacıyla bu yazımızdan itibaren Kipa Marketler Zinciri tarafından düzenlenen indirimli ürünler listelerini de incelemeye başlayacağız. Kipa her ne kadar BİM, ŞOK ve A101 gibi yaygın şubeleşmeye gitmeyerek daha büyük şubelerle belli başlı yerlerde hizmet veriyor olsa da büyük bir kesimin bünyesinde bulundurduğu özellikle kendi markasıyla satışa sunduğu ürünleri hem ekonomik olması hem de kaliteli olması gerekçesiyle takip ettiğini biliyoruz. Bu yazımızda Kipa tarafından yeni yılın ilk kampanyalı ürünler listesinde yer alan detayları ele alacağız.

Kipa 1 Ocak 2017 Katalog İndirimleri olarak adlandıracağımız Kipa Aktüel Ürünler listesini incelemeye başladığımızda Yonca Rendelenmiş Domates 700 gram 2 TL‘den, Kipa Islak Mendil 1 TL‘den, Filiz Makarna Çeşitleri 350 gram 1 TL‘den ve Bal Küpü Toz Şeker 3 kilogram 10 TL‘den satışa sunulacaktır. Kipa İndirimli ürünler listesi 1 Ocak – 19 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 19 Ocak tarihinde son bulacak olan kampanyalı ürünler arasında Nescafe 3’ü bir arada çeşitlerinin 5’li alımlarda 2 TL’den satıldığını da söylemeden geçmeyelim. Sık tüketilen bu ürünün fiyatı nedeniyle evler için ofisler için stoklanması düşünülebilir. Kipa geleneksel olarak yaptığı 1 TL ürünlerini bu kampanyada da sürdürmüştür. Kipa kataloğunda satılan ve 1 TL olan ürünler arasında Kipa Bütçe Margarin 250 gram, Kipa Nugget Kalpli 120 gram, Sek Ayran Çeşitleri 330 gram ve Orkid Maxi 6’lı Paket yer almaktadır.

1 Ocak 2017 tarihinde geçerli olacak Kipa Kampanyalı Ürünler kataloğunda 2 TL’den satışa sunulacak ürünler arasında Torku Şişe Ayran 1 Litre, Pınar Aç Bitir Dilimli Kaşar 60 gram, Eti Tutku 190 gram ve Ülker Hanımeller çeşitleri yer almaktadır. Bir sonraki yazımızda Kipa 20 Ocak 2017 Katalog İndirimleri adını vereceğimiz kampanyada yer alan ürünler hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız.

Kipa 1 Ocak 2017 Katalog İndirimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.