Kızılay AVM Suzuki Vitara Çekiliş Sonucu

09.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Kızılay Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan mağazalardan yapılacak olan 50 TL ve üzeri alışverişlerde bir çekiliş hakkının kazanıldığı çekiliş Kızılay AVM Suzuki Vitara Çekilişi kazananı belli oldu.

Kızılay AVM Suzuki Vitara Çekiliş Sonucu

Alışveriş merkezlerinin sayısının artması özellikle büyük şehirlerde AVM yönetimlerinin müşteri çekebilmek amacıyla farklı yöntemler uygulamasına neden olmaktadır. Müşteri olmayınca haliyle büyük markalar dahi AVM kiralarını ödemekte zorlanmaktadır. Bunun yaşanmasını istemeyen AVM yöneticileri ve mağaza sahipleri Ankara’da olan KIZILAY AVM gibi diğer Alışveriş Merkezlerinden bir adım sıyrılabilmek amacıyla çekiliş ve kampanyalar düzenlemektedir. Kızılay Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan mağazalardan yapılacak olan 50 TL ve üzeri alışverişlerde bir çekiliş hakkının kazanıldığı çekiliş Kızılay AVM Suzuki Vitara Çekilişi olarak adlandırılmaktadır. Bu çekilişe katılım geçtiğimiz günlerde sonlanmış ve 6 Ocak 2017 tarihinde Kızılay AVM Suzuki Vitara Çekiliş Sonucu noter huzurunda belirlenmiştir.

Kızılay AVM Suzuki Vitara Çekiliş Sonucunda 2016 model olan Suzuki Vitara marka aracı kazanan talihli Mustafa Gülay, Honda PCX 125 model motosiklet kazanan talihli Mehmet Birhan Durmuş olarak açıklanmıştır. Ayrıca ilgili çekiliş sonuçlarına göre Apple iPhone 6 kazanan talihliler Mehmet Sert ve Kadir Kasaplı olarak açıklanmıştır. HP Marka dizüstü bilgisayar kazanan talihliler Turgut Yaşar Yakut, İbrahim Halil Tekin olurken Vestel marka 55 ekran LED TV kazanan talihliler ise İhsan Çalışkan ve Tahsin Tan olarak açıklanmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.