Kumtel 3’lü Ankastre Set – BİM Ürün İnceleme

05.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (14 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

İnsanların bu standart beklentilerini en uygun fiyatlarla ortalamanın üzerinde kalite ve yaygın servis ağı ile gidermek isteyen BİM Market her zamanki fiyat politikası ile Kumtel 3’lü Ankastre Set adlı ürüne BİM 9 Mart 2018 içeriğinde stoklarla sınırlı olarak yer vermişlerdir.

Kumtel 3’lü Ankastre Set – BİM Ürün İnceleme

Geçmiş yıllardaki ihtiyaç anlayışı ile lüks kavramı arasındaki detaylı çizgi günümüzde adeta belirsiz hale gelmiştir. Geçmişte lüks olarak görülen ihtiyaçlar, talepler günümüzde ihtiyaç olarak görülmeye başlamış ve şüphesiz bunda üretim teknikleri, artan rekabet ortamı nedeniyle uygun fiyatlı ürün temin edilebilmesi ve satış gerçekleştirilen ortamların çeşitliliğinin etkisi bir hayli fazladır. Bir daire alırken, kiralarken geçmişte evde ankastre set kullanılmış olması özellikle kadınların gözlerin parlamasına neden olan bir detayken günümüzde olması gereken, standart bir detay olarak algılanmaya başlamıştır. İnsanların bu standart beklentilerini en uygun fiyatlarla ortalamanın üzerinde kalite ve yaygın servis ağı ile gidermek isteyen BİM Market her zamanki fiyat politikası ile Kumtel 3’lü Ankastre Set adlı ürüne BİM 9 Mart 2018 içeriğinde stoklarla sınırlı olarak yer vermişlerdir. Bizler ise ürünlerin sizlere uygun olup olmadığını net bir şekilde anlayabilmeniz için ürün detaylarında yer alan davlumbaz, ankastre fırın ve ocak üçlüsünü inceleyeceğiz.

BİM 9 Mart 2018 bünyesinde yer alan KUMTEL Markası yıllardır ülkemizde başarılı bir şekilde hizmet vermekte olup, satış sonrası desteklerde ve servis süreçlerinde dahi olumlu kullanıcı yorumlarına sahip bir markadır. Üçlü setin içeriğinde yer alan ankastre ocak 4 gözü gazlı standart bir rün olup, emaye gövdesi nedeniyle kolay temizlenebilirlik sağlamaktadır. Gaz emniyet sistemi olan cihaz siyah paslanmaz olarak üretilmesi nedeni ile farklı renklerle dahi mutfağınızda uyumu sağlayacaktır. LPG’ye dönüştürülebilir doğalgaz ayarlı standart sunulan ürünün LPG’ye dönüşümü KUMTEL tarafından ekstra uygun fiyatlı bir ücret karşılığında sağlanabilmektedir. Emaye paslanmaz bek kapakları ve ızgaraları da uzun yıllar sorunsuz kullanım avantajı sunmaktadır. Cihaz otomatik çakmaklıdır.

Kumtel 3’lü Ankastre Set içeriğinde yer alan Ankastre Fırın ise A enerji sınıfı olması sayesinde ekonomik kullanım sağlamaktadır. 2 adet paslanmaz emaye tepsisi standart ürün içeriğinde yer almakta ve tasarımı sayesinde ızgarası kolay temizlenmektedir. Ayrıca kolay temizlik yapılabilmesi amacıyla ön kapak iç camın sökülebilir olması da birçok modelde bulunmayan bir detay olup BİM 9 Mart 2018 içeriğinde satışa sunulacak olan ankastre fırın 57 litre iç hacim ile standart kullanım sağlarken ayarlanabilir termostatı ve 3 programı sayesinde rakiplerinden bir adım öndedir. Filtrelerinin kolay sökülebilmesi sayesinde temizlik konusunda hassas olan kadınların tercihi olabilecek davlumbaz ise ayarlanabilir bacasıyla da ergonomik çözümler sunmaktadır. Siyah renk olması ise ankastre set içeriğinde bahsettiğimiz diğer ürünlerdeki gibi görsel anlamda hem sadelik hem de şıklık sunmaktadır. Ürünün BİM Market anlaşmalı banka kredi kartları ile 6 taksitle alınabiliyor olması da ekonomik anlamda zorlanmadan ihtiyacınızı giderebilmenize olanak sağlamaktadır. 3 ürünün sadece 675 TL fiyat ile satışa sunulması ile ekonomik anlamda ciddi avantaj sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Ankastre tekrar gelsin lütfen

  2. mehmet karaman dedi ki:

    Kampanaya sadece 1 gün mü?

  3. KampanyaTakipBu dedi ki:

    Alıp da memnun kalan var mı acaba?