Lays Mini Cooper Çekilişi

01.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Lays Mini Cooper Çekilişi olarak tanıtımını yapacağımız çekiliş 1 Ocak 2017 ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Çekiliş hakkında ki bütün detayları konumuzda bulabilirsiniz.

Lays Mini Cooper Çekilişi

Büyük bir cips firması olup ürünleri çok tercih edilen Lays tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamalar sonrasında büyük bir çekiliş sürecinden haberdar olduk. Özellikle bayanlar tarafından hayali kurulsa da büyük bir erkek kitlesine de hitap eden Mini Cooper markasına ait otomobil ödülünün büyük ödül olarak verildiği çekiliş firma tarafından Gülümse ve Kazan olarak adlandırılmıştır. Genellikle evlerde sık tüketilen bir marka olması nedeniyle çekiliş ve kampanya hakkınızın yanmaması için çöpe atabileceğiniz paketleri kampanyaya dâhil olarak tüketmeniz açısından Lays Mini Cooper Çekilişi hakkında detaylı bir yazı yazmaya karar verdik.

Lays Mini Cooper Çekilişi olarak tanıtımını yapacağımız çekiliş 1 Ocak 2017 ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Gülümse ve Kazan olarak adlandırılan çekilişe katılabilmek için Aile Boy, Parti Boy, Süper Boy olan ürünlerden Baharatlı, Yoğurt Mevsim Yeşillikleri ve Gülümseyen Lay’s Klasik çeşitlerinden almanız gerekiyor. Bahsedilen ürünlerin paketlerini açtığınızda iç kısımda yer alan şifreye erişebileceksiniz. Çekilişe Katılmak İçin  Lays.com.tr üzerinden paketlerin içinden çıkan şifreyi diğer istenilen bilgilerle birlikte ilgili alana girdiğinizde her bir şifre için 1 adet Lays Mini Cooper Çekilişi hakkı kazanmış olacaksınız. Yazımızın başında bahsi geçen ürünlerden daha fazla alarak ilgili adımları takip ederek daha çok işlem gerçekleştirebilir ve çekiliş hakkınızı arttırabilirsiniz. Sürekli tercih edilen bir ürünün düzenlemiş olduğu çekiliş olması sebebiyle çekiliş hakkınızı arttırmak kesinlikle zor olmayacaktır.

Çekilişte verilecek olan araba modeli firma tarafından Mini Cooper D 5 Kapı 2016 model olarak tanıtılmıştır. İlgili firma tarafından yapılan açıklamaya göre çekiliş üç dönem olmak üzere tamamlanacaktır. Bu da Lays tarafından toplam 3 adet otomobilin dağıtılacak olması anlamına gelmektedir. Çekilişin birinci dönemi 1 Ocak 2017 tarihi ile 31 Ocak 2017 tarihleri arasında yapılacak olan katılımcılar arasında gerçekleştirilecektir. İlk çekilişin kazanan talihlisi 3 Şubat 2017 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecek olan törenle belirlenecek olup, birinci dönemin talihlileri 6 Şubat 2017 tarihinde Güneş Gazetesinde ve sayfamızda ilan edilecektir. Büyük ödülün toplamda 3 adet otomobil olduğu çekilişte her dönem farklı ödüller de dağıtılmaya devam edilecektir.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.