Lays Sony Playstation Çekiliş Sonucu

09.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Lays Sony Playstation Çekilişine katılım geçtiğimiz günlerde sona ermiş ve Lays Sony Playstation Çekiliş Sonucu sayfamızda yer almaktadır.

Lays Sony Playstation Çekiliş Sonucu

Şampiyonlar Ligi’nin başladığı dönemlerde büyük bir çekiliş düzenleyen Lays firmasının çekilişine katılabilmek için Kurutulmuş Yeşillikler Süper Boy, Lay’s Domates ve Lay’s Klasik Mega Boy paketlerinden çıkan şifreyi ilgili firmanın internet sitesinden formun doldurularak yollanmasının ardından bir adet çekiliş hakkı kazanılmaktaydı. Şifrelerin gönderilerek çekilişe bir adet katılım elde edilecek olan  Lays Sony Playstation Çekilişine katılım geçtiğimiz günlerde sona ermiş ve Lays Sony Playstation Çekiliş Sonucu sayfamızda bu yazımızda paylaşılacaktır.

Çekiliş dahilinde 20 kişi tek kişi olarak şampiyonlar ligi final maçına seyahat hakkı kazanacaktır. 20 kişinin kazanacağı Tek kişilik Şampiyonlar Ligi Final Maçı Seyahati sonuçları gün içerisinde sayfamız aracılığıyla duyurulacaktır. Ayrıca 100 kişiye ilgili çekiliş sonrasında Sony markasına ait Playstation 4 modelinin 500 GB olanı verilecektir. Sony Playstation 4 500 GB oyun konsolu kazanan 100 kişiyine gün içerisinde sayfamız aracılığıyla duyurulacaktır. Yine Lay’s firması tarafından düzenlenen çekiliş sonrasında 200 kişiye 6 Aylık Tivibu paketi hediye edilecektir. Çekiliş sonuçlarına göre 6 Aylık Tivibu Paketi kazanan 200 talihli kişi gün içerisinde sayfamız aracılığıyla ilan edilecektir. 20 kişiye verilecek olan tatil hediyesi hakkında biraz bilgi vermemiz gerekirse final maçının yapılacağı ülkede gerçekleşecek olan tatilin 2 gece 3 gündüz süreceği ve konaklanacak otelin 3 yıldızlı olacağını söyleyebiliriz.

Maçın oynanacağı ülkeye ekonomi sınıfında gidiş ve dönüş uçak bileti, Şampiyonlar Ligi final maçına giriş bileti, hotelde oda kahvaltı konaklama, havaalanı vergileri, stadyum – otel transferleri, otel stadyum transferleri ve havaalanı otel, otel havaalanı transferleri bunların haricinde seyahat sigortası dâhildir. Seyahatin tek kişilik olduğunu tekrar hatırlatarak İstanbul havaalanında başlayıp İstanbul havaalanında biteceğini de eklemeliyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.