Magnum Porsche Çekiliş Kampanyası

18.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Magnum Porsche Çekiliş Kampanyası katılımı için Magnum çubuklarındaki şifreyi Magnum internet sitesinden gönderebilirsiniz. Her Magnum çubuğundaki bir şifre sadece 1 çekiliş hakkı kazandırmaktadır.

Magnum Porsche Çekiliş Kampanyası

Magnum Porsche Çekiliş Kampanyası katılımı için Magnum çubuklarındaki şifreyi Magnum internet sitesinden gönderebilirsiniz. Her Magnum çubuğundaki bir şifre sadece 1 çekiliş hakkı kazandırmaktadır. Daha çok Magnum şifresi göndererek şansınızı artırabilirsiniz. Çekilişi kazanmanız durumunda sadece Magnum çubuğundaki şifreyi göstermeniz istenecektir. Şifreli çubuğu atmanız ya da kaybetmeniz durumunda arabayı alamaz, hakkınızı yedek talihliye vermiş olursunuz. Ayrıca çubuklardaki şifrenin de silinmiş olmaması, okunabilir olması gerekmektedir. Çekiliş sonrasında iki talihli kişi 2017 model Porsche Cayman ( kırmızı ve beyaz renkli ) kazanacaktır. Arabanın piyasa değeri 132.008,37 Euro’dur.  Çekilişin son katılım tarihi 10 Eylül 2017 saat 23.59 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra gerçekleşen katılımlar geçerli sayılmayacaktır. Çekiliş 14 Eylül 2017 tarihinde yapılacak olup, Beni kazan sitesinde açıklanacaktır. Çekiliş sonuçlarını Beni kazan sitesinde ekranın sağ alt köşesinde bulunan zil ifadesine tıklayarak öğrenebilir veya facebook ya da twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Kampanyadan önce satın alınan Magnum çubuklarında bulunan şifrelerle de çekiliş kampanyasına katılmak mümkündür. Fakat şifreli çubukların çekiliş sonucu tarihine kadar saklanması gerekmektedir. Magnum çubuklarından çıkan şifre ad, soy ad ve adres bilgilerini yazarak aralarında boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992’ye gönderilmektedir. Her mesaj 65 kuruş üzerinden değerlendirilmektedir. İnternet sitesinden veya Magnum uygulamasından gönderilen şifreler ücretsizdir. 18 yaşından küçükler çekilişe katılabilirler fakat anne- babalarının isimlerini yazmaları gerekmektedir. Kendi isimleri ile katıldıklarında kazansalar bile kesinlikle hediyeyi teslim alamazlar. Çekilişten kazanılan hediyenin piyasa değeri eğer yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise kazanan kişi vergi ödemek zorundadır. Bu arabayı kazanan talihliler toplam 52.396 TL vergi ödeyeceklerdir. KDV ve ÖTV Magnum tarafından karşılanmaktadır. Vergi ödenmediği sürece hediye de teslim edilmemektedir. Çekilişten kazanılan hediyenin vergisi 20 gün içerisinde ödenmelidir. Ödeyemeyen müşteriler ise sahip olduğu bir varlığı teminat olarak gösterip hediyelerini alabilirler. Çekilişi kazanan kişinin aracı satabilmesi için üzerine alması gerekmektedir. Aracın vergisi ödenmeden de kişi aracı üzerine alamaz. Bazı Magnum çubuklarının şifreleri kişiye 1 çekiliş hakkı kazandırırken bazıları da 2 çekiliş hakkı kazandırmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.