Markafoni Nissan Juke Çekilişi

03.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Markafoni Nissan Juke Çekilişi 26 Aralık 2016 tarihinde başlayacak olup çekilişe katılım 31 Ocak 2017 tarihinde son bulacaktır. 50 TL ve katlarında alışveriş yapılması Markafoni Nissan Juke Çekilişi ne katılmak için yeterli olacaktır.

Markafoni Nissan Juke Çekilişi

Markafoni büyük markaların çeşitli dönemlerde düzenlemiş oldukları kampanyalı ürünleri satan ve birçok markayı birçok tarzda ürünü bünyesinde barındıran büyük bir alışveriş sitesidir. Burada yer alan ürünler sınırlı sayıda stoklarla satılmakta olup, piyasaya göre ciddi indirimli fiyatlar satılmaktadır. Markafoni üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin sezon sonu, kampanya ürünü veya az kaldıkları için indirimli satılma ihtimalleri yüksektir. Yıllar öncesinde Markafoni ilk çıktığı dönemlerde büyük bir talep görmüştür. Bunda en önemli sebep karşısında e-ticaret anlamında aynı tarzda bir firmanın olmayışıdır. Uzun zaman sektörde lider konumunda olmasının avantajını hem ürünleri alırken hem de satarken kullanan Markafoni e-ticaret sektörünün gelişmesine bağlı olarak piyasaya aynı tarzda birçok firmanın girmesiyle birlikte lider konumunda kalmak konusunda çeşitli yarışlara girmiştir. Bu yarışlar arasında fiyat politikasında çeşitli değişikliklere gitmek zorunda kalmak ve müşterilerin ilgisini çekebilecek çeşitli kampanyalar ve yine müşterilerin ilgisini çekebilecek tarzda çeşitli çekilişler düzenlemek yer almaktadır.

Yeni yılın girmesiyle birlikte birçok büyük firmanın müşterilerinin sadakatini arttırmak ve potansiyel müşterilerine ulaşabilmek için yapmış oldukları kampanyalara Markafoni firması da uyarak Markafoni Nissan Juke Çekilişi adını vermiş olduğumuz kampanyaya düzenlemişlerdir. Çeşitli indirim kuponları, belirli limitlerde alışverişlerde kargo ücretsiz kampanyaların yanında bu tarz çekilişlerin düzenlenmesi halihazırda alışveriş yapan insanların fazladan maddi anlamda kazanç sağlayabilmeleri olanağını sağladığı için müşteri dostu oluşumlardır.

ÇEKİLİŞ İÇİN >> TIKLA

Markafoni Nissan Juke Çekilişi 26 Aralık 2016 tarihinde başlayacak olup çekilişe katılım 31 Ocak 2017 tarihinde son bulacaktır. İlgili markanın satış yaptığı internet sitesi üzerinden mobil veya mobil web şeklinde giriş yapılması ve minimum 50 TL ve katlarında alışveriş yapılması Markafoni Nissan Juke Çekilişi ne katılmak için yeterli olacaktır. Kısacası Markafoni üzerinden 50 TL Ve katlarında alışveriş yaptığınızda bir adet Nissan Juke Çekilişi için katılım hakkı kazanmış olacaksınız. 31 Ocak 2017 tarihinde çekilişe katılımlar son bulacak ve kampanyanın çekilişi 28 Şubat 2017 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekilişin noter huzurunda gerçekleştirilmesinin hemen ardından 6 Mart 2017 tarihinde Markafoni Nissan Juke Çekilişi sonuçları sayfamızda ve bahsedilen tarihte Takvim Gazetesi aracılığıyla duyurulacaktır. İlgili firma tarafından çekiliş sonucunda verilecek olan otomobil firma tarafından Nissan Juke MC 1.5 DCI Tekna M/T 2016 model olarak tanıtılmıştır.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.