Maximum Kart Gittigidiyor Kampanyası

20.08.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

16-31 Ağustos 2016 tarihleri arasında gittigidiyor.com`dan tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 30 TL, 1000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinize 70 TL MaxiPuan !

Maximum Kart Gittigidiyor Kampanyası

 

Bankaların kredi insanlara yapmış oldukları kredi kartı satışlardaki paylarını arttırabilmek amacıyla yapmış oldukları kampanyalar devam etmektedir. Bir banka için en iyi kazanç kapısı müşterilerinin aktif bir şekilde kredi kartlarını kullanması hatta çok geciktirmese de müşterilerinin kısa dönemli borçlarını geciktirmeleridir.

Bankacılık sektöründe zirveye oynayan bankalar arasında yer alan İş Bankası tarafından kullanılan kredi kartı Maximum Kart zirveye oynamasına rağmen pazardaki yerini korumak ve daha ileri gidebilmek amacıyla müşteri dostu kampanyalarını sürekli geliştirmektedir. Maximum kart kullanıcıları için geçerli olan ve gittigidiyor.com üzerinden yapılacak olan alışverişlerde kampanya dahilinde kazanılacak olan maxipuanlar 100 TL‘ye kadar varabilmektedir. Maximum Kart ve gittigidiyor.com firmalarının yapmış oldukları anlaşma neticesinde gerçekleştirilen kampanya 16 Ağustos – 31 Ağustos tarihleri arasında geçerlidir.

16 Ağustos tarihi itibariyle Maximum Kart ile gittigidiyor.com üzerinden tek seferde gerçekleştirilecek olan taksitli veya peşin gerçekleşmesinin fark etmediği alışveriş tutarının 500 TL ve üzeri olması durumunda 30 TL maxipuan kazanılmaktadır. Bahsettiğimiz şartlarda gerçekleştirilecek olan alışveriş tutarının 1000 TL ve üzerinde olması durumunda ise kampanya kapsamında 70 TL maxipuan kazanılacaktır. Bankaların akıllı telefonlar için yapmış oldukları bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için uygulamaların müşterileri tarafından aktif bir şekilde kullanılması işlerine gelmektedir. Az önce bahsetmiş olduğumuz Maximum Kart ve gittigidiyor.com şirketleri tarafından gerçekleştirilen kampanyana İş Bankası tarafından geliştirilen Fırsatla uygulamasının kullanırlığını arttırmak amacıyla Fırsatla uygulaması üzerinden başvuru yapılması durumunda ekstra 30 TL Maxipuan kazanma şansı doğmaktadır.

Kampanyaya katılabilmek için İş Bankasının akıllı telefonlar için geliştirmiş olduğu Fırsatla uygulamasının haricinde Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından da faydalanabilirsiniz. Ayrıca tüm bunlarla uğraşmak istemiyorsanız banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan GİTTİGİDİYOR yazdıktan sonra harcama yapılan veya yapılacak olan Maximum özellikli kredi kartınızın son 6 hanesini 4402 numarasına SMS atarak kampanyaya dâhil olabilirsiniz. Fakat bahsettiğimiz şekillerde sosyal medya ve cep telefonları aracılığıyla yapılacak olan başvurular Fırsatla uygulamasından yapılacak olan başvurularda kazanılan 30 TL ekstra Maxipuan tutarını kazandırmayacaktır. Birden fazla Maximum özellikli kredi kartına sahip olanlar kampanyadan sadece bir kere yararlanabilmektedir.

KAMPANYA DETAYLARI İÇİN TIKLA

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.