Maximum Kart Kahvedunyasi.com’da %15 İndirim!

03.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Her bir bankanın, marketin düzenlediği kampanya ve promosyonları tek bir adresten izleyebilmeniz ise şüphesiz sayfamızı takip ederek en kolay şekilde mümkün olacaktır. Bu yazımızda sizlerle Maximum Kart Kahvedunyasi.com’da %15 İndirim detaylarını inceleyeceğiz.

Maximum Kart Kahvedunyasi.com’da %15 İndirim!

Bankaların kredi kartı dağıtma yarışındaki çalışmaları şüphesiz her zaman için kredi kartı kullanıcıların avantajına kampanyalar düzenlemeleri ile sonuçlanmaktadır. Bankaların düzenlediği bu tarz kampanyaları düzenli olarak takip ettiğinizde ciddi anlamda avantaj sağlayan promosyonlara denk geleceksiniz. Her bir bankanın, marketin düzenlediği kampanya ve promosyonları tek bir adresten izleyebilmeniz ise şüphesiz sayfamızı takip ederek en kolay şekilde mümkün olacaktır. Bu yazımızda sizlerle Maximum Kart Kahvedunyasi.com’da %15 İndirim detaylarını inceleyeceğiz. 1 Şubat 2018 tarihinde başlayan kampanya 31 Mart 2018 tarihinde sın bulacaktır. En basit haliyle bu tarihler arasında kahvedunyasi.com adresi üzerinden promosyonsuz ve indirimsiz tüm ürünlerde Maximum Mobil aracılığı ile % 15 indirim kazanacağınızdan bahsedip, detaylarını incelemeye geçebiliriz.

Kampanyaya katılım sağlamak için öncelikle Maximum Mobil uygulamasına sahip olmanız gerekmektedir. Eğer bu uygulama cihazınızda yoksa kolay bir şekilde ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sonrasında Maximum Mobil uygulaması üzerinde Kampanyalar bölümüne gelerek tanıtımını gerçekleştirdiğimiz içeriğe ulaşmalı ve Katıl butonunu tıklamanız gerekmektedir. Uygulama cihazınızın işletim sistemine göre farklılık gösteren Android Marketler ve IOS Marketler aracılığı ile indirilebileceği gibi Maximum resmi internet sayfasından da indirilebilir konumdadır. Kampanyaya belirttiğimiz şekilde katılım sağladığınızda katılım sağladığınız ilgili kartın banka sistemlerinde ilişkili olduğu cep telefonu numarasına SMS ile % 15 indirim kodu iletilecektir.

Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı ile gerçekleştirilen işlemler, Aidatsız Tüm Kredi Kartları, Vadematik Kartlar ve Şirket Kredi Kartları ile gerçekleştirilen işlemler kampanyadan yararlanamayacağı gibi iade ve iptal işlemleri de tanıtımını gerçekleştirdiğimiz kampanyaya dâhil edilmeyecektir. İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özelliğine sahip tüm kredi kartları ile katılım sağlanabilir. kahvedunyasi.com üzerinden alışveriş yaparken satın alma aşamasına geldiğinizde sepet bölümünde Promosyon Kodu alanını göreceksiniz. Belirttiğimiz şekilde işlem yaptığınızda cep telefonunuza gelen % 15 indirim kodunu bu alana girmeniz gerekmektedir. Kampanyanın alt limitinin olmaması oldukça cazip bir detay olup, KDV dahil edilip, kargo fiyatı dahil edilmeyip 150 TL üst limiti bulunmaktadır. Kampanyada 150 TL’ye kadar gerçekleştirilen siparişlerde % 15 indirim sağlanırken 150 TL ve üzeri alışverişlerde ise 22.5 TL oranında sabit bir indirim tutarı gerçekleştirilmektedir. Maksimum 22.50 TL indirim kazanılacak kampanya farklı çek, promosyon ve indirimlerle birleştirilemeyeceği gibi bir müşteri en fazla 1 kere yararlanabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.