Maximum Kart Market Kampanyası 5-30 Nisan 2017

10.04.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Sizlere bu kazanımlardan yararlanmanız için haberiniz olması gereken Maximum Karrt Market Kampanyası 5-30 Nisan 2017 detaylarını yazımızın devamında paylaşacağız.

Maximum Kart Market Kampanyası 5-30 Nisan 2017

İndirim mağazacılığı anlayışı ile hizmet vermekte olan markalar insanların süreklilik arz eden ihtiyaçlarını en ekonomik yöntemlerle giderme anlayışıyla çalışmaktadırlar. Kendi öz markalarını ve ünlü markaları yer verdikleri indirim listeleri detaylarında ekonomik ürün satmanın haricinde bankalarla yapmış oldukları anlaşmalar ile de insanlara farklı ekonomik kazanımlar oluşturmaktadırlar. Sizlere bu kazanımlardan yararlanmanız için haberiniz olması gereken Maximum Karrt Market Kampanyası 5-30 Nisan 2017 detaylarını yazımızın devamında paylaşacağız. Maximum kredi kartı sahibi olanların katılabileceği kampanyada Nisan ayı boyunca üye olan iş yerlerinden alışveriş yapmak gerekiyor. Üye iş yerlerinden Nisan ayı boyunca yapılacak olan 100 TL ve üzeri alışverişlerin üçüncüsünde 25 TL değerinde puan işlem yapılan karta yüklenecektir. Kampanyaya İş Bankası tarafından akıllı telefonlar için özel olarak üretilen mobil uygulama aracılığıyla katılım sağlanabilmektedir.

Kampanyaya katılım için cep telefonlarınıza indireceğiniz uygulamanın adı Maximum Mobil olarak anılmaktadır. Belirttiğimiz uygulamayı telefonunuza indirdikten hemen sonra bu kampanyanın içeriğini bularak kampanyaya katıl butonuna tıklayarak katılım talebinizi ilgili bankaya iletmiş olacaksınız. Farklı kartlarınız olsa dahi kampanya müşteri bazında gerçekleştirildiği için kampanyadan sadece bir defa yararlanabilirsiniz. Kampanya dahilinde gerçekleştireceğiniz 100 TL ve üzeri işlemlerin tek seferde gerçekleştirilmesi ve farklı günlerde işlem yapılması gerekmektedir. Kampanya dahilinde hedef işletmeler marketler olması nedeniyle yapılan harcamaların peşin kategorisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Aynı gün farklı işletmelerden dahi olsa yapacağınız alışverişlerinizde sadece bir tanesinin kampanya dahilinde geçerli olacağı Maximum Kart Market Kampanyası 5-30 Nisan 2017 fırsatlarında katılımı sadece Maximum Mobil üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Farklı bankaların Maximum özellikli kredi kartları olsa da tanıtımını yapmış olduğumuz kampanya dahilinde sadece İş Bankası’nın Maximum özellikli kartları geçerli olmaktadır. Kampanya içeriğindeki şartların yerine getirilmesinden sonra kazanılacak olan 25 TL hediye puan kampanya bitişinden hemen sonra 10 iş günü içerisinde ilgili kartlara yüklenecektir. Kampanya kapsamında kazanılan puanların harcanması için son tarih 22 Mayıs 2017 olarak belirlenmiş ve bu tarihe kadar harcanmayan puanlar 23 Mayıs 2017 tarihinde kartlardan geri alınacaktır. Taksitle yapılan alışverişlerin kampanya kapsamına dahil edilmeyeceği unutulmamalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.