Maximum Kart Yurt Dışı Alışverişlerde % 5 Hediye Kampanyası

27.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Maximum Kart Yurt Dışı Alışverişlerde % 5 Hediye Kampanyası olarak adlandırılan uygulamanın detaylarını yazımızın devamında sizlere ileteceğiz.

Maximum Kart Yurt Dışı Alışverişlerde % 5 Hediye Kampanyası

Bankalar tarafından verilen kredi kartlarında müşteri kapma yarışları son hızıyla devam etmektedir. Bankalar müşterilerinin ilgilerini çekebilmek, yeni kart dağıtımını hızlandırmak ve eski müşterilerini daha sadık hale getirebilmek için sürekli çeşitli kampanyalar ve çekilişler düzenlemeye devam etmektedir. Bunlara verebileceğimiz son örnek ise ülkemizde öncelikle İş Bankası tarafından dağıtılan Maximum özellikli kredi kartları için düzenlenen kampanyalardır. Maximum Kart Yurt Dışı Alışverişlerde % 5 Hediye Kampanyası olarak adlandırılan uygulamanın detaylarını yazımızın devamında sizlere ileteceğiz.

Öncelikle kampanyadan yararlanabilmek için adından da anlaşılacağı üzere harcamaların yurt dışından yapılması ve 100 TL veya üzerinde olması gerekmektedir. 21 Ocak 2017 tarihinde başlayan Maximum Kart Yurt Dışı Alışverişlerde % 5 Hediye Kampanyası 6 Şubat 2017 tarihinde son bulacaktır. İş Bankası tarafından oluşturulan akıllı telefon uygulamalarından kampanyalar bölümüne girerek KATIL butonuna tıklayarak kampanya kaydınızı oluşturabileceğiniz gibi kredi kartınızın bağlı olduğu cep telefonu numarasından kısa mesaj yollayarak da kampanyaya kaydınızı oluşturabilirsiniz. SMS ile katılım yapabilmek için kredi kartınızın kayıtlı olduğu cep telefonu numarasından büyük harflerle KAMPANYA yazarak bir boşluk bırakmalı ve katılmak istediğiniz kredi kartınızın son 6 hanesini 4402 numarasına SMS ile yollamalısınız.

Maximum Kart Yurt Dışı Alışverişlerde % 5 Hediye Kampanyası dâhilinde bir kişi maksimum 30 TL değerinde maxipuan kazanabilmektedir. Maximum Kart Yurt Dışı Alışverişlerde % 5 Hediye Kampanyası dâhilinde hak kazanılan puanlar kartlara kampanya bitiminden sonra 7 gün içerisinde yüklenecektir. Hediye puanların 28 Şubat 2017 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Belirtilen tarihe kadar kullanılmayan puanların 1 Mart 2017 tarihinde geri alınacağı unutulmamalıdır. Kampanya dâhilinde kazanılan Maxipuanların MaxiMil olarak kullanılması MaxiMil avanslarının kapatılması için kullanılması mümkün değildir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti üzerinden yapılacak harcamalarda Maximum Kart Yurt Dışı Alışverişlerde % 5 Hediye Kampanyası harcaması olarak değerlendirilecektir. Online ticaret sitelerinden yapılacak olan alışverişler kampanya kapsamına dahil edilmemektedir. Faiz ve komisyonların yer aldığı ve yer alabileceği nakit çekim işlemleri de Maximum Kart Yurt Dışı Alışverişlerde % 5 Hediye Kampanyası harcamalarına dâhil edilmemektedir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.