MNG Kargo % 25 İndirim Kampanyası

27.07.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

D-Smart aboneleri, MNG Kargo şubesinden gerçekleştireceği bireysel gönderilerde taşıma fiyatları üzerinden %25 indirim kazanıyor.

MNG Kargo % 25 İndirim Kampanyası

                Kargo şirketleri günümüzde her kesimden insanın ihtiyacı olan taşımacılık hizmetini veren firmalardır. Kargo şirketi dediğimizde prezantasyon yapan, reklam çalışmaları yapan ve kurumsal, bireysel müşterilere cazip fiyatlar sunmak için çalışmalar yapan 3 – 4 büyük firma bulunmaktadır. Bu firmalar rekabet ortamında çalıştıkları ve işleri hakikaten zor oldukları için bazen taşıma ve teslim etme aşamalarında sıkıntılar yaşatıyor olsalar da bunların çözümü niteliğinde hemen çalışmalar yapmaya başlamaktadırlar. Bahsettiğimiz 3 – 4 firmadan her biri rekabet ortamına ayak uydurabilmek adına bireysel ve kurumsal müşterileri için çeşitli kampanyalar oluşturmaktadırlar. Kurumsal müşteriler için çok cazip fiyatlar sunuyor olmaları ayda yılda bir kere kargo gönderisi olan bir müşteri için fiyatlarının bazen yüksek algılanmasına neden olabilmektedir.

Rekabet ortamından sıyrılarak, perakende müşteri olarak tanımlayabileceğimiz bireysel müşteri payını arttırmak isteyen MNG Kargo geçtiğimiz günlerde % 25 indirim kampanyası oluşturarak müşterilerinin beğenisine sunmuştur. MNG Kargo tarafından düzenlenen % 25 indirim kampanyası D-Smart müşterileri için hazırlanmış olup, D-Smart firması ile yapılan iş birliği neticesinde oluşturulmuştur. MNG kargo tarafından düzenlenen bu kampanyadan sadece bireysel müşteriler yararlanabilmektedir. MNG Kargo ve D-Smart iş birliği neticesinde oluşturulan kampanya 22 Haziran itibariyle geçerlilik kazanmış, 31 Aralık 2016 tarihinde ise son bulacaktır. MNG Kargo % 25 indirim kampanyasından yararlanmak için aktif bir şekilde D-Smart aboneliğinin bulunması gerekmektedir.
MNG Kargo % 25 İndirim Kampanyası

 

Aktif D-Smart aboneleri tarafından MNG Kargo gönderimleri için alınacak % 25 indirim, kargo şirketinin indirimsiz liste fiyatları üzerinden geçerli olacaktır. Kampanyayı düzenleyen şirketler arasında yer alan MNG Kargo’nun farklı kampanyaları da bulunabilmektedir. D-Smart ile yapılan iş birliğinde kullanılacak olan % 25 firmanın başka kampanyalarıyla birleştirilememektedir. Her kampanyada altın kural olan firmalar tarafından süre konusunda değişiklik yapılmasının saklı tutulması hakkı bu kampanyada da geçerlidir. Bahsi geçen kampanyadaki indirim oranından yararlanmak için D-Smart aboneliğinin olduğu cep telefonu numarasından MNG yazarak 2850 numarasına SMS yollanarak telefona gelecek kodun MNG Kargo şubesine bildirilmesi gerekmektedir. Kodlar tek kullanımlık olsalar da kampanya süresi boyunca her gönderi için ayrı kod alınabilmektedir. Operatörler tarafından mesaj göndermenin ücretlendirilmemesi için www.dsmart.com.tr/ayricaliklar adlı adresten de kampanya katılımı için gerekli kod alınabilmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.