N11 Bonus Kart Kampanyası

13.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

N11 üzerinden alışveriş yapan Bonus Kredi Kartlarına kampanya dâhilinde 75 TL’ye varan bonus yüklemesi yapılacaktır.

N11 Bonus Kart Kampanyası

Farklı kategorilerdeki binlerce satıcıyla alıcıların bir araya geldiği ve günümüzde e-ticaret anlamında büyük bir potansiyelin döndüğü platformlar arasında yer alan N11 gerek kupon vererek gerek bankalarla anlaşarak müşteri lehine kampanyalar yapmaya devam etmektedir. N11 Lapa Lapa Kupon Kampanyası olarak yazdığımız yazıda yer alan kampanya hala devam ediyor olmasına rağmen özellikle Bonus özellikli kredi kartı kullanan müşterilerin dikkatini çekecek güzel bir kampanyayla karşımıza çıkıyor. N11 Bonus Kart Kampanyası olarak adlandırılan kampanyanın tüm detaylarını yazımızda bulabileceksiniz. Henüz başlamadığı için özellikle Bonus özellikli kredi kartı kullanarak alışveriş yapacakların ihtiyaçları acil değilse mutlaka kampanya başlangıç tarihini beklemelidirler.

16 Ocak 2017 tarihinde başlayacak ve 15 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada N11 üzerinden alışveriş yapan Bonus Kredi Kartlarına kampanya dâhilinde 75 TL’ye varan bonus yüklemesi yapılacaktır. Detaylarda dikkat edilmesi gereken nokta kazanılan bonusların sadece N11 üzerinden yapılacak olan alışverişlerde harcanabileceğidir. Garanti Bankası tarafından akıllı telefonlar için hazırlanan mobil uygulama Bonus Flaş ile katılım yapılabilecek kampanyada 500 TL ve üzeri tek çekim veya taksitli alışverişlerde 50 TL, 1000 TL ve üzeri tek çekim veya taksitle yapılacak olan alışverişlerde ise 75 TL değerinde bonus ilgili karta N11 üzerinden harcama yapabilmek için hediye olarak yüklenecektir.

Bonus Flaş harici SMS ile yapılacak N11 Bonus Kart Kampanyası katılımlarında bahsedilen rakamlardan 25 TL eksik tutarda bonus yüklemesi yapılacaktır. SMS ile katılım yapmak için EVET N11OCAK yazıp bir boşluk bırakarak hediye bonus kazanmak istediğiniz kredi kartı numaranızın son 6 hanesini kredi kartınıza kayıtlı olan cep telefonu numarasından 3340‘a SMS yollamanız gerekmektedir. Fakat özellikle akıllı telefon kullananlar için BONUS FLAŞ uygulaması üzerinden katılım yapmak çok daha avantajlı olmaktadır. SMS ile katılım işlemi yapıldıktan sonra mesaj atılan cep telefonuna katılımın başarılı bir şekilde gerçekleştiği yönünde bankadan SMS yollanmaktadır. Başvurunun harcamadan önce yapılması gerekmektedir. N11 Bonus Kart Kampanyası başvurusundan sonra koşuları sağlayan bir harcama yaptığınızda yine banka tarafından SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. N11 üzerinden harcaması yapılabilecek bonusların 22 Şubat 2017 – 3 Mart 2017 tarihleri arasında harcanması gerekmektedir. Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilmektedir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.