N11.com İndirim Kuponu Kampanyası

25.07.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

N11.com da 100 TL ve üzeri alışveriş yapabileceğin ve kazandığın kuponları kullanabileceğin ürünler hakkında bilgi alabilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

N11.com İndirim Kuponu Kampanyası

Dijital ortama olan ilginin artması, insanların artık normalde deneme alışkanlıkları nedeniyle mağazalardan satın aldıkları kıyafet, çamaşır gibi ürünleri dahi internet üzerinden sipariş veriyor olmaları birçok büyük firmanın e-ticaret ortamına giriş yapmasına neden olmuştur. Geçtiğimiz yıllarda e-bay firması ile ortak ticaret yürüten Gittigidiyor adlı e-ticaret oluşumu alıcılarla satıcıları bir platformda toplarken bu alanda açık olduğunu fark eden yurtiçi ve yurtdışı bir firma ortaklık kurarak bahsettiğimiz siteye çok büyük bir rakip olarak N11 markasının doğmasını sağlamıştır. N11 adlı e-ticaret girişimi pazarda yıllardır zirvede olan Gittigidiyor ile rakip olmanın zorluklarını pazara girişte kestirmiş olacak ki açıldığı ilk günden itibaren çok cazip kampanyalar sunarak insanların diğer platforma olan alışkanlıklarını değiştirmeyi amaçlamış ve büyük ölçüde de bunu başarmıştır.

Pazarda tek başına uzun süre zirvede kalan Gittigidiyor bu süre zarfında kullanıcı dostu kampanyalar yapmaktan uzakken pazara güçlü bir rakip girmesinin alışkanlıkları kökten değiştirebileceğini fark etmiş olacak ki yeni yapılanmalara girerek farklı kampanyalar oluşturmaya başlamıştır. N11 geçtiğimiz günlerde bahsettiğimiz kullanıcı dostu kampanyalara bir yenisini daha ekleyerek “kupon yağmuru” sloganıyla müşterilerinin karşısına çıkmıştır. 1 Temmuz itibari ile başlayan kampanya yaz kampanyası olarak lanse edildiğinden olsa gerek kısa süreli bir kampanya olarak duyurulmayıp bitiş tarihi 15 Ağustos olarak belirlenmiştir. Kampanya 100 TL ve üzeri alışveriş yapıp başarılı bir şekilde tamamlayan müşterilerin bir sonraki alışverişlerinde kullanmaları için indirim kuponu vermekten oluşmaktadır. 100 TL üzerinde yapılan alışverişlerde yapılan işlem hacmine bağlı olarak insanların birkaç kategori haricinde birçok kategoride kullanabileceği 4 farklı kupon seçeneği sunmaktadır.

N11.com İndirim Kuponu Kampanyası

N11 tarafından hazırlanan kampanyada son gün olarak belirlenen 15 Ağustos 2016 tarihi saat 23.59’a kadar minimum kupon kazanma limiti olan 100 TL alışveriş yaparak sonraki alışverişlerde kullanmak için kupon kazanılabilmektedir. Alt limit harcamasının yapılmasının sonrasında alışveriş olumlu sonuçlandığında kampanya kurallarına göre herhangi bir farklı uygulama olmaksızın kazanılan kupon bir sonraki alışverişlerde kullanılabilmek üzere hesaplara otomatik olarak yüklenilebilmektedir. 100 TL üzerine 20 TL, 250 TL üzerine 20 TL ve 40 TL, 600 TL üzerine 20 TL, 40 TL ve 70 TL, 1500 TL ve üzerine 20 TL, 40 TL, 70 TL ve 100 TL olmak üzere kuponların hediye edildiği kampanyada sonraki alışverişlerde kullanılmak için alt limit uygulaması bulunmaktadır. N11 tarafından yapılan kampanyada alt limitini geçtiğiniz rakam kadar indirim tutarını tek tuşla ödeme sayfasında aktifleştirebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.