N11 İş Bankası Yeni Yıl Maximum Kampanyası

07.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

N11 tarafından düzenlenen İş Bankası Yeni Yıl Maximum Kampanyası katılım koşulları ve detaylı bilgileri sizler için sitemize eklemiş bulunmaktayız.

N11 İş Bankası Yeni Yıl Maximum Kampanyası

Yıllardır birbirinden farklı satıcılarla alıcıları birleştirme konusunda zirvede olan e – ticaret platformu gittigidiyor ‘a bir rakip çıkmamasına bağlı olarak farklı kampanyalar göremeyen müşterilerin imdadına N11 yetişti. Uzun zamandır zirvede olan ve insanların çekiliş ve kampanya düzenlemiyor olmasına rağmen alışkanlıklarından vazgeçemediği için tercih ettiği platformu zirvedeki yerinden indirebilmek için sürekli müşteri lehine kampanyalar düzenleyen N11 bu kampanyaları genellikle alışveriş yaptıkça kazanılan kupon ve bankalarla yaptıkları özel anlaşmalar sayesinde sağlamaktadır. Bu yazımızda özellikle İŞ BANKASI kredi kartı olan veya maxipuan özellikli bir kredi kartı sahibi olan insanların nasıl N11 üzerinden avantajlı alışveriş yapacaklarından bahsedeceğiz. Ocak ayının başında başlayan kampanyanın 15 Ocak 2017 saat 23.59’a kadar geçerli olacağının bilgisini vererek kampanya detayları hakkında bilgiler vermeye başlayalım.

Öncelikle ilgili kartlarla yapılacak alışverişlerin peşin veya taksitli olarak yapılmasının kampanya koşullarında herhangi bir değişikliğe neden olmadığı bilgisini verelim. Bahsedilen şartlarda 500 TL ve üzeri yapılacak olan alışverişlerde 25 TL, 1000 TL ve üzeri yapılacak olan alışverişe ise 50 TL maxipuan verilecektir. Bankada birden çok kredi kartı olanların kampanyadan müşteri numarası üzerinden yararlandıkları için sadece bir defa yararlanabileceklerinin bilgisini de vermemiz gerekiyor. Direkt olarak alışveriş yapmadan önce ilgili kampanyaya katılımın gerçekleştirilmesi önemlidir. maximum.com.tr üzerinden katılım gerçekleşebileceği gibi kredi kartınızın kayıtlı olduğu cep telefonu numarasından mesaj bölümüne girip N11 yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra harcama yapılacak veya yapılacak olan kredi kartının son 6 hanesi yazılmalı ve 4402‘ye SMS atılmalıdır.

Kampanyaya bireysel müşteriler katılabilmektedir. Şirket kredi kartıyla ilgili şartlar yerine getirilse dahi puan yüklemesi yapılmayacaktır. Ziraat Bankası aracılığıyla alınan maximum özellikli bireysel kredi kartlarıyla da ilgili kampanyaya katılım gerçekleşebilmektedir. Bu tarz kartlarla başvuru yapabilmek için harcama yapılmadan önce veya hemen sonrasında kartın kayıtlı olduğu cep telefonu numarasından N11 yazıldıktan sonra bir boşluk bırakarak ilgili kartın son 6 hanesinin SMS olarak 4757’ye yollanması gerekmektedir. Gerek banka tarafından gerekse N11 tarafından koordineli olarak iade ve iptal işlemlerinin dikkate alınacağı unutulmamalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.