N11 Lapa Lapa Kupon Kampanyası

01.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

N11 alışverişlerinizde 333 TL’ye varan indirim kuponu kampanyası başlattı. N11 Lapa Lapa Kupon Kampanyası 26 Aralık 2016 tarihinde başlayarak 26 Ocak 2016 tarihinde son bulacak olan alışverişleri kapsamaktadır.

N11 Lapa Lapa Kupon Kampanyası

Yüzlerce farklı satıcının tek bir platformda buluştuğu alışveriş sitelerinin öncülerinden olan Gittigidiyor ülkemizde yıllarca zirvede tek başına müşterilerine hizmet vermeye devam etmiş ve tek olmasının getirdiği rahatlıkla rekabet ortamı olmaması nedeniyle nadiren kampanyalar hazırlayarak günlerini geçirmiştir. Fakat geçtiğimiz yıllarda sektöre giriş yapan ve Gittigidiyor’a alternatif olarak kendini sunan N11 sitesi yıllardır zirvede olan sistemin önüne geçebilmek için her geçen gün farklı bir kampanya hazırlayarak müşterilerin ilgisini çekmek için başarılı kampanyalar düzenlemektedir. N11 tarafından hazırlanan kampanyalar genellikle ziyaretçilerin alışveriş yapması sonrasında diğer alışverişlerinde kullanabilmeleri için hesaplarına kupon tanımlanması şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede minimum 2 alışverişin sistem üzerinden gerçekleştirilmesi sağlandığı için N11 zirvede olan ortaklıkta bir adım öne geçebilmektedir.

N11 Lapa Lapa Kupon Kampanyası 26 Aralık 2016 tarihinde başlayarak 26 Ocak 2016 tarihinde son bulacak olan alışverişleri kapsamaktadır. Bu tarihler arasında yapılacak olan 11 TL ve üzeri alışverişlerde yapılan alışveriş tutarına göre farklı kuponlar bir sonraki alışverişlerde kullanılabilmeleri için hesaplara tanımlanacaktır. Birden fazla kuponun Lapa Lapa Kupon Kampanyası sürecinde müşterinin hesabına tanımlanması sonrasında sonraki alışverişlerde müşteri kullanacağı kuponu kendi menfaatine göre seçebilme şansına sahip olacaktır. Kuponların alışverişe onay verildikten sonra hesaba otomatik olarak tanımlandığı unutulmamalıdır. N11 tarafından yılın son günlerinde başlatılan ve yılın ilk ayının sonuna kadar devam edecek olan Lapa Lapa Kupon Kampanyasında yapılan alışveriş tutarlarına göre değişiklik göstermekle birlikte 11 TL, 22 TL, 44 TL, 55 TL, 111 TL, 155 TL 222 TL, 333 TL tutarlarında sonraki alışverişlerde kullanılabilecek kupon kazanılabilmektedir.

KAMPANYAYI GÖSTER

Belirtilen tarihler arasında yapılacak alışverişler sonrasında hesaba birden fazla kupon tanımlandığı durumlarda sonraki alışverişler için kuponlardan sadece bir tanesi kullanılabilecektir. Hesaba tanımlı olan kuponlardan bir tanesinin kullanılmasının ardından tanımlı olan diğer kuponlar otomatik olarak hesaptan silinecektir. N11 tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtımı gerçekleştirilen Lapa Lapa Kupon Kampanyası ticari amaçla satın almalarda kullanılamayıp, tüketicilere yönelik hazırlanmış olsa da bir hesaptan birden fazla kampanya dahilinde alışveriş yapıp birden çok kez kupon kampanyasından yararlanılması mümkündür. Farklı tutarlarda kupon kazanabilmek için bir önceki alışverişe bağlı olarak kazanılan kupon aralığından daha farklı bir tutarda alışveriş yapılması gerekmektedir. Örneğin kişi bir alışverişinde N11 Lapa Lapa Kupon Kampanyası‘ndan 11 TL ve 22 TL değerinde 2 kupon kazandıysa, kampanya tarihleri arasında aynı tutar aralığında bir alışveriş yapsa dahi bir alt zincir olan 11 TL’lik kupon kazanacaktır. Bu da demek oluyor ki sadece 11 TL tutarında kupon kazanılan bir alışveriş yapıldığında diğer alışverişlerde aynı tutarı kazanabilecek bir alışveriş yapsanız dahi zaten en alt limit olan kupon üzerinde devam ettiğiniz için hesabınıza herhangi bir kupon tanımlaması yapılmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.