Nestle Damak Çikolata Mini Cooper Çekilişi

04.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Nestle damak çikolata mini cooper çekilişi 1 Ekim 2016 tarihinde başlayacak olup 28 Şubat 2017 tarihinde son bulacaktır. Çekiliş hakkında ki tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Nestle Damak Çikolata Mini Cooper Çekilişi

Nestle firması pazardaki payını arttırarak müşteri memnuniyeti oranını arttırmak amacıyla özellikle son günlerde diğer firmalarda sıyrılarak çeşitli çekilişler ve kampanyalar düzenlemeye devam etmektedir. Bu çekilişlerin ve kampanyaların bazıları diğerlerine göre küçük hediyeli olsa da bazıları birazdan yazımızda detayını vereceğimiz şekilde çok büyük ödüllere sahip olabiliyor. Özellikle son yıllarda trend otomobil markaları arasında rahatlıkla sayabileceğimiz Mini Cooper ülkemiz ekonomik şartlarına göre ortalamanın üstünde segmentte bir araç olması nedeniyle Nestle Damak Çikolata Mini Cooper Çekilişi yazımızda anlatacağımız üzere büyük firmalar tarafından düzenlenen çekilişlerde büyük ödül olarak sunulmaktadır. Normal şartlarda ekonomik anlamda ulaşılması zor olan bir modelin çekiliş ile ulaşılabilirliğinin artması ise firmaların hedeflediği gibi ürüne olan ilginin, ürünün satışına olan ilginin artmasına olanak sağlamaktadır.

Nestle Damak Çikolata ürünlerinin tek bir çeşidi yoktur. Farklı çeşitleriyle katılınması halinde farklı miktarlarda çekiliş hakkı kazanılacak olan promosyon 1 Ekim 2016 tarihinde başlayacak olup 28 Şubat 2017 tarihinde son bulacaktır. Nestle Damak Çikolata ürünlerinden promosyonlu paketlerinin tercih edilmesiyle girilecek olan çekilişlerde Damak Gece Baton 40 gram ve Damak Baton 40 gram paketlerindeki şifreden 1 adet çekilişe katılma hakkı, Damak Gece Dikdörtgen 90 gram, Damak Gece Kare 80 gram, Damak Kare 80 gram ve Damak Dikdörtgen 90 gram paketlerindeki şifrelerden ise 2 adet çekilişe katılma hakkı kazanabilirsiniz.

Çekilişe Katılmak İçin >> TIKLA

Bahsedilen ürünlerdeki promosyonlu paketlerdeki şifreyi adınız, soyadınız ve adres bilgilerinizle birlikte kelimeler arasında birer boşluk bırakarak cep telefonunuzdan 4544 numarasına kısa mesaj olarak attığınızda az önce bahsettiğimiz adetlerde çekilişe katılım hakkı kazanabilirsiniz. Kısa mesaj ile çekilişe katılmak istemediğinizde nestledamak.com.tr adresine girerek ilgili alanları doldurduğunuzda da aynı işlemi gerçekleştirmiş sayılacaksınız. Çekilişe katıldığınız ve ödüle hak kazandığınız durumlarda herhangi bir olumsuzluk yaşamamak adına şifreleri aldığınız paketleri saklamalı ve 18 yaşından büyük olmalısınız. Büyük ödülün toplamda 3 adet Mini Cooper otomobil olduğunu duyduğunuzda ise şansınız otomatik olarak artacağı için çekilişin daha eğlenceli bir hal alacağını düşünüyoruz. Bahsettiğimiz tarihler arasında katılım yapılabilecek olan Nestle Damak Çikolata Mini Cooper Çekilişi sonuçları 7 Mart 2017 tarihinde noter huzurunda düzenlenecek olan çekiliş ile belirlenecektir. Çekiliş sonucunda kazanan talihliler 13 Mart 2017 tarihinde sayfamızda ve Takvim Gazetesinde duyurulacaktır.

ETİKETLER: , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.