Nivea Gratis iPhone 7 Çekilişi

06.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Nivea – Gratis iPhone 7 Çekilişi 30 Aralık 2016 ve 26 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada 8 x 4, Hidrofugal ve Nivea ürünlerine Gratis Mağazalarından temin etmeniz durumunda 9,90 TL ve üzeri her bir alışverişiniz için 1 şifre kazanacaksınız.

Nivea Gratis iPhone 7 Çekilişi

iPhone 7 geçtiğimiz aylarda piyasaya çıktıktan hemen sonra ülkemiz dahil dünya çapında büyük ilgi görmüştür. Fakat ülkemizdeki ekonomik şartlarla vergi yüklerini yan yana koyduğumuzda özellikle gençlerin hayalini süsleyen iPhone 7 cep telefonuna sahip olmanın pek kolay olmadığını söylemek yanlış olmayacaktır. Fakat üretim imkanlarının artmasına bağlı olarak firma sayılarındaki artışlar da düşünüldüğünde günümüzde birçok firmanın rekabet ortamında ayakta durabilmek, yeni müşteri kazanabilmek ve sabit müşterilerini koruyabilmek adına çeşitli çekilişler ve kampanyalar düzenleyerek insanların hayalini süsleyen iPhone 7 gibi cep telefonu modelleri hediye ettiğini belirterek bir müjde verelim. Ücretsiz olarak iPhone 7 almanızı sağlayacak çekiliş ve kampanyalar ile ilgili detayları sürekli olarak güncellenen sayfalarımızda bulabilirsiniz. Halihazırda kullanmış olduğunuz markaların veya zaten ihtiyaç duyabileceğiniz ürünlerin düzenlemiş oldukları çekilişlerle bu tarz ürünler kazanmak çok tatlı olacaktır.

Ücretsiz olarak iPhone 7 kazanma fırsatı bulabileceğiniz çekilişlerden birisi de Nivea – Gratis iPhone 7 Çekilişi olarak adlandırılmıştır. 30 Aralık 2016 ve 26 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada 8 x 4, Hidrofugal ve Nivea ürünlerine Gratis Mağazalarından temin etmeniz durumunda 9,90 TL ve üzeri her bir alışverişiniz için 1 şifre kazanacaksınız. Çoklu alım yapmanız durumunda alışverişlerinizi bölmenize gerek yok. Örneğin 20 TL tutan bir alışverişiniz için uğraşmadan 2 şifre kazanabileceksiniz. Kampanya dahilinde kazanılacak olan şifreler fişlerde veya faturalarda otomatik olarak basılacaktır. İlgili şifreleri niveacekilisleri.com adlı internet sitesinde bulunan alana girerek, istenilen diğer bilgileri de doldurmanız durumunda çekilişe girmiş olduğunuz şifre adetince katılabileceksiniz.

Çekilişe Katılmak İçin >> TIKLA

26 Ocak 2017 tarihinden sonra çekilişe katılım yapılamayacak olup Nivea – Gratis iPhone 7 Çekilişi 2 Şubat 2017 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler ise 8 Şubat 2017 tarihinde sayfamızda duyurulabileceği gibi o gün tarihli Takvim Gazetesi aracılığıyla da öğrenilebilecektir. Çekiliş dahilinde dağıtılacak olan iPhone 7 miktarı 7 adet olup 32GB olan model hediye edilecektir. Ayrıca ilgili çekiliş dahilinde iPad Air 2 16GB ve Apple Watch ürünleri de dağıtılacaktır.

ETİKETLER: , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.