Odeabank Phuket mi, Bali mi Kampanyası

21.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Odeabank Mobil uygulamasına 1-31 Ağustos tarihleri arasında kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapan bireysel müşterilerine çekiliş hakkı sunuyor.

Odeabank Phuket mi, Bali mi Kampanyası

Odeabank Mobil uygulamasına 1-31 Ağustos tarihleri arasında kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapan bireysel müşterilerine çekiliş hakkı sunuyor. Giriş yaptıkları her gün 1 çekiliş hakkı ve finansal işlem yaptıkları her gün de ayrıca 1 çekiliş hakkı daha veriyor.

Kampanya Koşulları:

01.08.2017 ile 31.08.2017 tarihleri arasında kampanyaya katılabilirsiniz.

Odeabank Mobil uygulamasını ücretsiz indirip, Odeabank şifresi ile giriş yapan bireysel müşterilere Kampanya tarihleri arasında giriş yaptıkları her gün için Türkiye genelinde Mobil bankacılığının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla 1 çekiliş hakkı verilecektir. Her gün için 1 çekiliş hakkı da ayrı olarak mobil uygulamadan finansal bankacılık işlemleri yaptıkları için verilecektir.

Günlük maximum kazanılacak çekiliş hakkı 2’dir. Ayrıca toplam kazanılabilecek çekiliş hakkı da 62 ile sınırlandırılmıştır.

Çekiliş halka açıktır.

2 adet 5.500,00 Avro değerinde Çift Kişilik Phuket Seyahat Paketi yapılacak çekiliş sonucunda verilecektir. 8 gece konaklamalı Phuket Turu’na 2-10 Aralık 2017 tarihleri arasında Gidiş dönüş uçak biletleri, 5 yıldızlı otelde oda kahvaltı konaklama, otel-havalimanı arasındaki transferler, şehir turu ve çevre gezileri dahildir. Ayrıca Çift Kişilik Bali Seyahat Paketi de hediyeler arasındadır. 5 gece konaklamalı Bali Turu 11-17 Aralık 2017 tarihleri arasında olup Gidiş dönüş uçak biletleri, 5 yıldızlı otelde oda kahvaltı konaklama, otel-havalimanı arasındaki transferler, şehir turu ve çevre gezileri dahildir.

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan başlayan seyahatiniz gene burada biter.

Havalimanına kadarki ulaşım giderleri ile vize, pasaport işlemleri ve masrafları talihlilere aittir.

Hediye 2 kişiliktir.

Şanslı müşteri 2 tatilden birini seçme hakkına sahiptir.

Ödül nakit olarak ödenmez.

Kampanyadan sadece bankanın bireysel müşterileri yararlanabilir.

Eğer talihlerinin adresi bilinmiyorsa gazetedeki tebligat yeterli olacaktır. Aksi takdirde itiraz hakkı yoktur.

Günlük maximum kazanılacak çekiliş hakkı 2’dir. Ayrıca toplam kazanılabilecek çekiliş hakkı da 62 ile sınırlandırılmıştır.

Kişi yalnızca bir tane hediye kazanabilir.

18 Yaşını doldurmamış talihler iptal edilecektir. Eğer 18 yaşın altındaysanız bu çekilişten faydalanamazsınız. Hediyeleri KDV ve ÖTV’leri talihli müşteriler tarafından ödenmek zorundadır.

Posta yoluyla kazananlara tebligat gönderilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.