Okul Alışverişinde Bonus’la 60 TL Bonus

26.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Garanti Bankası Türkiye’nin en bilinen özel bankaları sıralamasında başlarda gelen bir müessese olarak uzun yıllardır sistemin önemli bir oyuncusu olmuştur.

Okul Alışverişinde Bonus’la 60 TL Bonus

Garanti Bankası Türkiye’nin en bilinen özel bankaları sıralamasında başlarda gelen bir müessese olarak uzun yıllardır sistemin önemli bir oyuncusu olmuştur. Okulların açılmasına az bir süre kala “okula dönüş” alışverişi için öğrencileri ve velileri telaş sarmaya başladığı bu günlerde Garanti Bankası’nın kredi kartı çözümü olan Bonus da tabiri caizse “topa girdi”. Kampanyanın adı Okul Alışverişinde Bonus’la 60 TL bonus şeklinde.

Kampanya kapsamında 25 Ağustos – 25 Eylül 2017 tarihleri arasında market, eğitim, giyim ve kırtasiye harcamalarını Bonus kredi kartına üye işyerlerinde yapan Bonus’lular 100 TL ve üzeri ilk iki alışverişte 5’er TL, 3 ve 4. alışverişlerde 10’ar, 5 ve 6. alışverişlerde 15’er olmak üzere genel toplamda 60 TL değerinde bonus kazanıyor. Kampanyaya katılmak için yapılması gereken, ilk harcama öncesi KAZAN yazarak 3340’a kısa mesaj atmak. İkinci alternatif ise BonusFlaş mobil uygulamasını kullanmak. Bunun için “Hemen Katıl” butonunun tıklanması yeterli.

Kampanyaya dahil kredi kartları Garanti Bonus, Flexi, Money Bonus, Bonus Business, Paracard, Easy ve Bonus Business American Express kartlarıdır. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için 4,99 TL kampanya katılım bedeli belirlenmiş. Şayet aynı günde aynı işyerinden harcama yapılırsa bu harcamalardan ilki kampanya kapsamında kabul ediliyor. Bir müşterinin kazanabileceği maksimum bonus miktarı 60 TL. Bonuslar en çok kullanılan kredi kartına yükleniyor. Kazanılan bonusların son kullanma tarihi 2-12 Ekim 2017 tarihleri arasıdır.

Diğer bir husus farklı ürün kategorilerinde satış hizmeti veren sanal mağazalardan yapılan alışverişlerin kampanya kapsamında değerlendirilmemesi. Bonus sanal kartlar, MoTo denilen mail order ve telephone order ile temassız işlemler kampanyaya dahil. BonusFlaş ile katılım sağlamak isteyenler sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin kredi kartları üzerinden sağlayabilir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabiliyorlar. Tüzel kişilerin tüm kartlarla kampanyaya dahil olması için firma yetkilisinin bankaya kayıtlı telefonu üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

Son olarak; düzenli ödeme talimatı, bonus kullanımları, otomatik ödemeler ve fatura ödemeleri söz konusu kampanya kapsamında sayılmıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.