Onur Air Sevgililer Günü Hediye Uçak Bileti Kampanyası

25.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bu yazımızda uzak mesafe ilişkileri sürdüren bireyleri hedef alan; Onur Air Sevgililer Günü Hediye Uçak Bileti Kampanyası olarak adlandırılan kampanya detaylarını paylaşacağız.

Onur Air Sevgililer Günü Hediye Uçak Bileti Kampanyası

Firmaların 2017 yılının sevgililer gününün yaklaşması nedeniyle bu alanda yapmış oldukları kampanyalar ve çekilişler gündemimize düşmektedir. Hediyelik eşya satan firmaların çoğunlukta olduğu sevgililer günü hediyelerinde yapılan kampanyaların havayolu şirketlerinde dahi yapılmaya başlandığını söylediğimizde lütfen şaşırmayın. Zira her kesin sevgili, eşi kısacası sevgililer gününde paylaşımda olacağı partneri onunla aynı şehirde olmayabiliyor. Bu yazımızda uzak mesafe ilişkileri sürdüren bireyleri hedef alan; Onur Air Sevgililer Günü Hediye Uçak Bileti Kampanyası olarak adlandırılan kampanya detaylarını paylaşacağız.

Sevgililer gününe yani 14 Şubat 2017 tarihine özel hazırlanan kampanyada Onur Air firmasının internet sitesinde yer alan soruya cevap verilmesi halinde dış hatlarda geçerli olacak 2. bilet hediye olarak verilecektir. Onur Air Sevgililer Günü Hediye Uçak Bileti Kampanyası‘ndan yararlanabilmek için en az 2 kişilik dış hat bileti almanız gerekmektedir. Site üzerinde yer alan sorunun cevaplanmasından sonra verilecek olan 8 haneli kodun bilet alımı esnasında ödeme ekranındaki kampanyalar ile ilgili kutucuğa girilmesiyle ikinci bilet ücreti toplam ücretten anında düşülecektir. Sadece net bilet ücretlerinin tahsil edilmeyeceği Onur Air Ücretsiz Bilet kampanyasında ücretsiz olarak sunulacak olan biletin vergileri ve hizmet bedeli ödeme ekranında tahsil edilecektir.

Kampanya kodlarını kullanarak alabileceğiniz tek kanal Onur Air web sitesidir. Gişelerden yapılan biletleme işlemlerinde ilgili kodların kullanılması mümkün değildir. Onur Air bedava bilet kampanyasından bilet kazanabilmek için biletleme işlemini 23.01.2017 tarihiyle 25.01.2017 tarihi arasında yapabilirsiniz. Biletleme yaptıktan sonra kampanya dâhilinde bedava uçuş seçebileceğiniz tarih aralığı ise 11.02.2017 ve 19.02.2017 arasındadır. Onur Air Sevgililer Günü Hediye Uçak Bileti Kampanyası dâhilinde gerçekleştirilen bilet alımlarında Erbil ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için yapılan alımlar geçerli sayılmamaktadır. Kampanya dâhilinde alınan kodlar kişiye özel üretilmektedir, başka birisi tarafından kullanılması mümkün değildir. Bedava bilet kampanyasından yararlanabilmek için rezervasyon ve biletleme işlemlerinin aynı anda yapılması gerekmektedir. Biletlerin tarihi belirlenmelidir, açığa bilet alınması uygulama dâhilinde yapılamamaktadır. Onur Air tarafından düzenlenen bedava bilet kampanyasında alınan biletlerde güzergah ve isim değişikliği yapılamamaktadır.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.