Opet Avantajlı Kampanyaları

17.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Opet Mil Kampanyası ile THY ile Miles&Smiles’ınyaptığımız iş birliği kapsamında söz konusu kredi kartı ile Opet’ten yapılan tüm alışverişlerde 1 TL ye Bonus mil kazandıracaktır.

Opet Avantajlı Kampanyaları

Akaryakıt şirketlerinin en çok kampanya sunan ve birçok insanın tercihinde yer alan Opet yeniden kampanyalarını müşterisine taşıyor. Opet Kampanyaları ile avantajlı akaryakıt alışverişinizi daha da iyileştirmek için bu kampanyaları sizin için inceledik.

OPET- THY MİLES & SMİLES KAMPANYASI

Miles &Smiles Kredi Kartı İle Opet’te 1TL=2 Mil

Opet Mil Kampanyası ile THY ile Miles&Smiles’ınyaptığımız iş birliği kapsamında söz konusu kredi kartı ile Opet’ten yapılan tüm alışverişlerde 1 TL ye Bonus mil kazandıracaktır. Kampanya 1 Ağustos – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Program üyeleri, Miles&Smiles Kredi Kartı ile sene sonuna kadar ortak işyerlerinde harcadıkları her 1875 TL’ye 1 yurtiçi tek yön ödül bilet değerinde mil kazanabilecekler.

OPET VE GRATİS’TEN BÜYÜK GÜZELLİK!

31 Ağustos’a Kadar Gratis Mağazalarında Gratis Kart İle Yapacağınız 75TL ve Üzeri Alışverişe Opet’ten 10TL Yakıt Puan Hediye!

Kampanya 1 Ağustos– 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken tüm Gratis Mağazalarında Gratis kart ile tek seferde 75 TL ve üzeri alışverişte bulunmak. Daha sonra Opet İstasyonlarında 100 tl ve üzeri benzin ya da motorin alımlarında geçerli 10 TL değerinde yakıt puan hediye edilecektir.  Alışveriş yaptıktan sonra size verilen fişte bir adet kod olmalıdır. Daha sonra bu kodu 15 Eylül 2017 tarihine kadar “GRATIS boşluk ŞİFRE boşluk PLAKA boşluk CEP TELEFONU NUMARASI” yazılarak 6738’e kısa mesaj(SMS) olarak gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyadan her müşteri maksimum 1 defa yararlanabilir. Kampanya sınırlı sayıdadır. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Puanların son kullanım tarihi 15 Ekim 2017’dir. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi ve anlaşmalı Opet istasyonları www.opet.com.tr adresinden alınabilir.  Opet ve Gratis her zaman kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı Bilgi İçin: www.gratis.com.tr

OPET TEB HARMANKART KAMPANYASI

TEB Harman Kart ile Sunpet Ve Opet’ten TEB Harman Kart’la yapacağınız alışverişleriniz 7 Ay %0 Faizle taksitlendirebilirsiniz. Ödemelerinizi planlayarak hasat/gelir döneminize uygun vadelerde ödeme yapabilirsiniz. Tarımsal üretiminize yönelik diğer harcamalarınızı da anlaşmalı üye işyerlerimizden aynı imkanlardan yararlanarak yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.