Opet Cinemaximum Kampanyası

21.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Tüm Cinemaximum’larda 3D filmler de dahil olmak üzere Opet’lerden satına alabilirsiniz. Ankara, İstanbul ve İzmir’de 12 TL’den satışa sunulurken diğer illerde 10 TL’den satılmaktadır.

Opet Cinemaximum Kampanyası

Tüm Cinemaximum’larda 3D filmler de dahil olmak üzere Opet’lerden satına alabilirsiniz. Ankara, İstanbul ve İzmir’de 12 TL’den satışa sunulurken diğer illerde 10 TL’den satılmaktadır.

İSTANBUL-ANKARA-İZMİR

Opetler’de satılan biletler premium sinemalar dışında tüm Cinemaximum’larda 2 boyutlu ve 3 boyutlu filmler dahil tüm filmlerde kullanılabilir. Bilet üzerinde belirtilen tarihe kadar geçerlidir. Her davetiyeyle yalnız tek kişi girebilir ve yalnızca bir kez kullanılabilir. Sinema biletini İnternet veya telefon üzerinden almak için rezervasyon ettirir ya da satın alırsanız geçerli olmaz. Opet’ten aldığınız bileti iade edip paraya çeviremezsiniz. Detaylı bilgi edinmek istiyorsanız Opet’in sitesine girebilir diğer film, seans, iletişim bilgilerine erişmek için ise Cinemaximum’un sitesine girerek bilgilere ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL-ANKARA-İZMİR HARİÇ

Opetlerde satılan biletler premium sinemalar dışında tüm Cinemaximum’larda 2 boyutlu ve 3 boyutlu filmler dahil tüm filmlerde kullanılabilir. Bilet üzerinde belirtilen tarihe kadar geçerlidir. Her davetiyeyle yalnız tek kişi girebilir ve yalnızca bir kez kullanılabilir. Sinema biletini İnternet veya telefon üzerinden almak için rezervasyon ettirir ya da satın alırsanız geçerli olmaz. Opet’ten aldığınız bileti iade edip paraya çeviremezsiniz. Detaylı bilgi edinmek istiyorsanız Opet’in sitesine girebilir diğer film, seans, iletişim bilgilerine erişmek için ise Cinemaximum’un sitesine girerek bilgilere ulaşabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

1-) Cinemaximum sinema biletini artık Opet’lerden satın allabilir miyim?
– Alabilirsiniz. Kampanyaya dahil olan tüm Opet’lerin market kısımlarından 26/12/2016 tarihinden itibaren Cinemaximum davetiyelerinin satışına başlamıştır.

2-) Bilet satın almak için Opet’ten herhangi bir alışveriş yapmam gerekli mi?
– Gerekli değildir. Ankara, İstanbul ve İzmir’de 12 TL’den satışa sunulurken diğer illerde 10 TL’den satılmaktadır.

3-) Ne kadar bilet alabilirim?
– Satışlarda herhangi bir kısıtlama mevcut değildir. İstediğiniz sayıda bileti istasyonlardan tedarik edebilirsiniz.

4-) Biletleri kullanmam gereken bir süre var mı?
-Biletler için belli bir bitiş tarihi vardır. Tarih biletin üzerinde yazmaktadır.

5-) Biletlerin kullanımı nasıldır?
– Biletlerinizin üzerinde yaldızlı bir kısım vardır. O kısmı kazıyıp görevliye söyleyip sinema biletinizi alabilirsiniz.

6-) 3D filmler için üzerine ek bir ücret ödeyerek gözlük satın almalı mıyım yoksa fiyata dahil midir?
-Gözlük ücreti fiyata dahildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.