Opet Setur Kampanyası

19.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Opet’in sunduğu Setur Kampanyası da yaklaşan yılbaşı ve sömestr öncesi fazlasıyla ilgi görüyor diyebiliriz.

Opet Setur Kampanyası

Akaryakıt şirketlerinin yapmış oldukları kampanyalar son zamanlarda oldukça ilgi görmekte ve birçok kullanıcı yakıt alacağı zamanlarda sunulan kampanyanın avantajına göre hareket ederek karar vermektedir.  Opet Setur Kampanyası yapılan 3000 TL ve üstündeki Yurtdışı Yılbaşı, Noel ve de Sömestir turları için Opet’ten 100 TL tutarında yakıt puanı hediye ediyor. Sizde bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken kampanya detaylarını okumak ve gereken yolu izlemek olacaktır.

Opet Setur Kampanyası geçerlilik tarihi 2.11.2017 ile 27.12.2017 tarihleri arasında olacaktır. Yani kısa bir zamanınızın kaldığını söyleyebiliriz. Kampanyadan yararlanabileceklerin verilen tarih aralığında Setur’dan 3000 TL ve üstünde bir yurtdışı tur programı satın almaları ya da bir yurtiçi otel rezervasyonu yaptırmaları gerekmektedir. Yapılan alışverişin tek seferde yapılması gerekliliği de bulunmaktadır. Bu şekilde gerekli koşuları sağlayan Opet müşterilerine benzin ve motorin akaryakıtı alımında geçerli olacak 100 TL yakıt puanı sahibi olacaklar. Otogaz alımlarında geçerliliği bulunmaz. Hediye edilen 100 TL değerindeki yakıt puan işlemi yapan müşterinin cep telefonuna mesaj yoluyla gönderilecektir. Puanın yüklemeleri yapılan rezervasyon işleminin kesinleşip gerçekleşmesi ve satın alınan tur programında seyahatin gerçekleşmesi sorasında yapılmaktadır.
Yapılan yurt içi otel rezervasyonları için rezervasyon tarihinin en geç 31 Mart 2018 tarihi olması şartı bulunmaktadır. Rezervasyon tarihi 31 Mart’ı geçerse kampanyadan yararlanma hakkı kaybolmaktadır. Yurtdışı tur programlarından da sadece Noel, Yılbaşı ya da Sömestr tatili satın alınması halinde kampanya geçerli sayılır. Diğer tur programı satın almalar için hediye yakıt puan kazanma hakkı bulunmaz. Ayrıca yurtdışı tur programı satın alma işleminin Setur merkez ofislerinden ya da acentelerinden yapılabilirken, Setur resmi web sitesi üzerinden ve 444 0 738 numaralı iletişim merkezinden de satın alınabilir.

Bankaların sunduğu seyahat kartları aracılığı ya da banka kredi kartlarında birken puanlar ile yapılan satın almalarda kampanya geçerliliği sağlanamamaktadır. Ayrıca kazanılan yakıt puan hediyelerinin son kullanma tarihi 31.04.2018 tarihi olduğu ve kazanılan puanlar kullanılmadığında 01.05.2018 tarihinde silineceği unutulmamalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.