Opet – Sunpet İstasyonlarında 50 TL’ye Varan MaxiPuan

26.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Kredi kartı sektörünün önde gelen markalarından Maximum Kart, Opet-Sunpet İstasyonlarında 50 TL’ye Varan MaxiPuan kampanyası ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Opet – Sunpet İstasyonlarında 50 TL’ye Varan MaxiPuan

Kredi kartı sektörünün önde gelen markalarından Maximum Kart, Opet-Sunpet İstasyonlarında 50 TL’ye Varan MaxiPuan kampanyası ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Maximum Kartla anlaşması olan Opet-Sunpet  istasyonlarından 16 Ağustos-30 Eylül tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz alındığında kampanya kapsamına giriliyor. Bu şekilde, aynı şartları taşıyan istasyonlarında yapılacak akaryakıt ya da otogaz alımlarında 50 TL’ye varan MaxiPuan kazanılıyor.

Kampanya kapsamında en şanslı grup kampanyaya Maximum Mobil’den katılanlar. Çünkü onların kazancı 50 TL MaxiPuan. Diğer kanallardan yapılacak başvurularda kazanılan MaxiPuan 30 TL değerinde. Kartın internet sayfasından Maximum Anlaşmalı Opet-Sunpet İstasyonlarına ulaşılabiliyor. Katılımlı olan kampanyada dilendiği takdirde dönemi içerisinde alışveriş öncesi veya sonrası katılım sağlanabiliyor.

Kampanyaya katılmak için yapılması gerekenler 3 şekilde sıralanabilir. Bunlardan birincisi Maximum Mobil uygulamasını kullanmak. Uygulamanın “Kampanyalar” kısmından ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklanması. Katılım bu şekilde ücretsiz olarak sağlanabilir. İkinci yöntem, SMS gönderimesi. Bunun için OPET yazıp boşluk bırakılması, ilgili kartın son 6 hanesiyle bankaya kayıtlı cep numarasının gönderilmesi. İş Bankası kart sahiplerinin 4402’ye, Ziraat Maximum sahipleri ise 4757’ye SMS göndermeli. SMS ücretleri, GSM operatörlerinin tarifelerinden ücretlendiriliyor. Üçüncü yöntemde web sayfası kullanılır. “Katıl” butonundan açılan form doldurulur. Ardından “gönder”e tıklanır.

Maximum Mobil’den 50 TL kazandıran kampanya dâhil kartlar konusu da önem taşıyor. Buna göre İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), İş Bankası Bankamatik Kartları ve Ziraat Maximum Kartlar şeklindedir. Kampanya dahilinde kabul edilmeyen işlemler ise Aidatsız Kartlar, şirket kredi kartı ve Vadematik Kart ile yapılan işlemler, MaxiPuan ve Maximum Fırsat ile yapılan alışverişler, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ürün iptal / iade işlemleri şeklinde.

Kazanılması söz konusu MaxiPuan’lar sadece Maximum anlaşmalı Opet-Sunpet  istasyonlarında görüntülenebiliyor olup, sadece yakıt alımında kullanılabiliyor. MaxiPuan’lar 10 Ekim 2017 tarihinde kartlara yüklenecek olup, MaxiPuan’ların son kullanma tarihi ise 22 Ekim 2017 olarak belirlenmiş.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.