Opet Worldcard Kampanyası

22.08.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Opet Worldcard’ınızla Opet istasyonlarından yapacağınız her 100 TL’lik akaryakıt veya otogaz alışverişine 5 TL yakıt puan hediye!

Opet Worldcard Kampanyası

Bankaların akaryakıt şirketleriyle yapmış oldukları anlaşmalar neticesinde kredi kartlarına belirli bir alışveriş limitini geçmeleri halinde puanlar, paralar tanımlanmaktadır. Fakat genelinin 100 lira ve üstü akaryakıt harcamalarının dahil olduğu kampanyalarda üçüncü, dördüncü veya beşinci 100 TL ve üzeri farklı günlerde yapılan alışverişler sonrasında kampanya detaylarında bahsedilen ürünler kartlara tanımlanmaktadır. Fakat kampanyalarda tanımlanan alışveriş adetlerinin yüksek olması bazen insanların kampanyalara katıldıklarını unutmalarıyla bazen de belirtilen limite çok az kala kampanyaların bitmesiyle sonuçlanmaktadır. Bu nedenle kampanyalara katılım çok olsa da kampanya sonucundaki ödüllerden yararlanan insan sayısı katılanlara göre çok azdır.

Bahsettiğimiz durumların bilincinde olarak Yapı ve Kredi Bakası tarafından müşterilerine sunulan WorldCard ve Opet arasında günümüzdeki akaryakıt kampanyalarından farklı bir kampanya gerçekleştirilmiş ve her 100 TL’lik akaryakıt alışverişine 5 TL tutarında yakıt puan verileceği temalı bir kampanya düzenlenmiştir. 15 Ağustos 2016 tarihinde başlayan ve Opet’lerde Worldcard ile yapılacak 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişine 5 TL yakıt puan veren kampanya 15 Eylül 2016 tarihinde son bulacaktır. Akaryakıt harcamalarının haricinde otogaz alışverişleri için de geçerli olan kampanyanın alışveriş sayısı alt limitinin olmaması kampanyaya katılımı çok kolay kılmaktadır. Anlaşma sadece Yapı ve Kredi Bankası ile yapılan anlaşmaya katılan akaryakıt istasyonlarında geçerlidir. Bahsedilen kampanyadan yararlanabilmek için istasyonlardaki harcamanın kampanyaya dahil olan kartlarla Yapı Kredi World POS’undan gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılımın dahil olmadığı harcamalar arasında kartlardaki puanlarla yapılan harcamalar, mail order ile yapılan harcamalar ve nakit çekim işlemleri yer almaktadır. Ayrıca kampanya kapsamında yapılan harcamaların sonradan iade edilmesi durumunda ilgili karta tanımlanacak olan kampanya dahilinde puanlar karttan geri alınacaktır.

Opet ve YKB tarafından gerçekleştirilen bu kampanyadan maksimum 25 TL yakıt puan kazanmak mümkündür. 25 TL üzerinde kazanabilecek şekilde alt limitler dahilinde akaryakıt alımında herhangi bir puan yüklemesi yapılmayacaktır. Kazanılan puanlar kampanyanın bitiş tarihinden 5 gün sonra yani 20 Eylül 2016 tarihinde kartlara yüklenecek olup 1 ay süreyle kartlarda kalacaktır. 1 ay süre içerisinde yani 20 Ekim 2016 tarihine kadar kullanılmayan puanlar geri alınacaktır. Alışveriş yapılan karta kampanyada yakıt puanların aktarılabilmesi için kartın o tarihlerde kullanıma açık olması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.