Otomatik Ödeme Talimatına 2GB İnternet Kampanyası

09.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Türkcell firması uzun zamandan beri faturalı hatlar için işe yarar bir kampanya imkânı sunmuyordu. Bu konudaki eksikliğini, otomatik ödeme talimatı veren müşterileri için getirdiği 2GB internet kampanyası ile giderdi.

Otomatik Ödeme Talimatına 2GB İnternet Kampanyası

Türkcell firması uzun zamandan beri faturalı hatlar için işe yarar bir kampanya imkânı sunmuyordu. Bu konudaki eksikliğini, otomatik ödeme talimatı veren müşterileri için getirdiği 2GB internet kampanyası ile giderdi. Bireysel hat kullanan müşteriler için ayrıcalık getirilen bu kampanyada başlıktan da kolaylıkla anlaşılacağı üzere, otomatik ödeme talimatı vermeniz zorunlu kılınmıştır. Günlük ihtiyaçlarımız arasında yeme içme ve barınmadan sonra belki de en önemli ihtiyacımızın arasına internet kullanma imkânı girmiştir. Her ne kadar operatör tarafından verilen 2 GB internet az gibi görünse de var olan paketinizin üzerine eklenmesi durumunda işinize fazlası ile yarar hale gelmektedir.

Otomatik ödeme talimatı hakkında bilgi verecek olursak; talimat verilecek olan numara Türkcell hattınıza ait olmakla birlikte, kredi kartınızdan ya da banka kartınızdan tanımlayacağınız otomatik ödeme işlemi ile bu kampanyadan yararlanabileceksiniz. Otomatik ödeme talimatı ile her fatura dönemi sonunda, ödemek durumunda olduğunuz fatura miktarı hesabınızdan siz herhangi bir işlem yapmadan ödenmektedir. Otomatik ödeme sadece telefon faturanız ile sınırlı bir uygulama değil. Bunun yanı sıra; internetiniz, kablolu televizyonunuz, doğalgaz, su, elektrik gibi her türlü faturalı işleminiz için kullanılmaktadır. Vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile hem günlük koşuşturmaca içerisinde hem fatura ödeme işlemi ile uğraşmıyorsunuz, hem de bedava internet imkânlarından faydalanıyorsunuz.

Servis sağlayıcının getirmiş olduğu sınırlamalar dâhilinde, kampanyadan sadece ilk 150.000 kişi yararlanabilmekte ve bir defa verdiğiniz otomatik ödeme talimatından dönmeniz durumunda başka yararlanma olanağınız bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra kampanya belirli bir tarih ile sınırlanmıştır. 31.12.2017 tarihine kadar yapacağınız başvuru ile kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca başvuru için herhangi bir ücret ödemenize de gerek bulunmamaktadır. Başvuruyu yaptınız ve sonrasında otomatik ödeme sistemi ile faturayı ödediniz. Bundan sonrasında hemen kampanya aktif olmaktadır. 1 ay boyunca geçerli olan 2 GB internetinizi kesintisiz bir şekilde kullanabilmektesiniz. Ekstra başka işlem yapmanıza da gerek bulunmamaktadır. Hediyeniz tanımlandığı anda hemen size bir mesaj gönderilmektedir. Verilen hediye interneti o ay içerisinde bitirmez iseniz, bir sonraki aya devretmeyecektir. Paketi dondurma imkânınız da yoktur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.